Mitä maksaa takaspoileri s40? Valkoinen...
Mitä maksaa?
ok mies
6434
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
maksaa aivan liikaa sen tuomaan hyötyyn nähden :)
Tarkoitus ei ole saada ominaisuuksia, kuin näöllisesti!
No mutta sitähän minä juuri sanoin.
Ford miehiltä kuultu ohje:
Osta kaupasta höylättyä raakalautaa vaikka valmiiksi pätkäistynä. Rautakaupasta löytyy sopivia kulmarautoja joilla spoilerin kiinnitys sujuu vaivatta, muista ruuvit. Osta ulkokäyttöön sopivaa valkoista maalia ja pensseli. Näin sinulla on hieno spoileri ja toista samanlaista ei taatusti ole, olethan hakemassa yksilöllisyyttä massa-autoon.
Et taida paljoakaan asioista tietää... Mee takas vaan sinne autonasennus kurssille opiskelemaan madallus-tieteitä. Tule sitten jakelemaan fiksuja neuvoja meille!
PS. ota toi nimimerrki t5 pois. Pistä sierra/escort tilalle
Eipä näytä paljoa muutkaan tietävän. Miksi et tee a)puhelinsoitto kierrosta maahantuojille b)etsi netistä.
Ja mitä vikaa tossa vinkissä oli, hymiöt ja kaikki...
Miksi mun pitäisi vaihtaa nimimerkkini, ei sillä ole mitään tekemistä Volvo 850 T5:n kanssa. Aina te pellet sössitte kaiken. Ja kyllä minä ennemmin Sierralla ajelisin kuin T5:llä. On meinaan aika räyhäkäs peli tommonen neliveto cossu :D
myytävänä spoikka 150e tais olla... se oli joku netti sivu mut kyl varmaa saat pulittaa ainaki 200e jos aiot mennä biliasta sellasen hakee. Varmaa jostai ruotsista vois tilaa kans..