Erika Vikman räväyttää tv:ssä aivan uudessa roolissa. Vikmanin esittämä pop-tähti on näyttävä blondi, jolla on vahva meikki ja aurinkolasit otsalla sisälläkin. Jotain tuttua roolissa kyllä taitaa olla...
Lue lisää:
https://www.suomi24.fi/viihde/yllattava-veto-erika-vikman-ravayttaa-pop-tahden-roolissa-ai-kotipornoo?s24
Yllättävä veto! Erika Vikman räväyttää pop-tähdin roolissa: "Ai kotipornoo..."

10
304
Vastaukset
- Anonyymi
Ja voi lässyn lässyn sentään🤮
- Anonyymi
Suomessa sitä riittä NÄITÄ TURHIA JULKKIKSIA !! vaikka joka kadun päähän pyllistelemään. Ei tuollakan . . . MITÄÄN TEKEMISTÄ musiikki taiteen kanssa. Huulet mitä ilmeisemmin jollakin täyteaineella TURVOTETTU ! . . . Lähinnä Aku Ankkaa muistuttavaksi . . joka sentään on JOTAKIN ! Eli maailman laajuinen persoona hamasta menneisyydestä. Sanalla sanoa . . . MENISI OIKEISIIN TÖIHIN ! vaikka siivous alalle ja huivi päähän . . . .
Nimimerkki : KIMAKKA pieraisu jalkaa nostaen - Anonyymi
Juuri näin se on ! eikä aikaakaan, kun eräs nuori naikkoinen koitti päästä ja pääsikin otsikoihin. Erään vanhan ukon höperön kustannuksella todella rikkaan. Joka onnistui pilaaman vuosikymmeniä sitten erään nuoren naisen elämään täysin, joka päättyi liian varhain kovin traakisesti. Jo siihen aikaan hän oli aivan liian vanha tuhon nuoreen naisen alkuun nähden ja lisäksi UKKO MIES ! Moni hävysteli tuota ukon "epeliä" ja hänen toimiaan. Mutta mitäs, kun raha ja rikkaus sekä muu porsastelu on ihmiselle pääasia. Nyt tuo hepeli on jo pystyyn kuivunut vanha ukko, mutta vielä onnistuu otsikoihin pääsemään entisin ns. elkein. Mutta näkee jo kaukaa, että koneisto pyörii osan aikaa täysin ilman RATTAITA ! Eli sileillä, kuin pelkillä vanteilla. Katsellen ikään kuin . . . miettien HEI MIKÄS PAIKKA . . tämä on ? Onneksi luonto ottaa ja tasoittaa hieman. Jota muilta ahneuksissaan on ottanut ja riistänyt.
Nimimerkki SE VAAN ON NÄIN ! - Anonyymi
Voi hyväpäivää🤗
- Anonyymi
Typerä vanha fraasi . . . tuo hyvää päivää hokemasi. Keksi jotain ihan omilla aivoillasi, vai onko nyky "mättö eines " palvelu vienyt kiintolevystä parhaat puolet ? Onko armeija käyty ja suoritettu velvollisuus ISÄN MAALLE !? ASENTO OJENNUS . . . LEPO !! Kun minulle päätä auvotaan. Sanoo evp. kapteeni itärajan tuntumasta.
- Anonyymi
Voi hyvää päivää . . . . koita välttää voin liiallista syöntiä. Selvästi suhteesi voihin on vähintäänkin NEUROOTTINE ! Perusteluni tälle . . . jos normaali puheeseenkin eli hyvän päivän toivotukseen on lisättävä VOI ! sana. Silloin suhde kyseiseen tuotteeseen on sanomattakin selvän SAIRAANLOINEN. Muuten nyky eurooppalaisten suomenkielen oikein kirjoituksessa EI KIRJOITETA! enää yhteen sanoja . . . hyvääpäivää eikä varsinkaan niin, että päivä sanasta puuttuu yksi Ä - kirjain. Siis se menee näin hyvää päivää . . . ps. huomaatko eron väärän ja oikean välillä ? Terv. äidin kielen "maikka"
- Anonyymi
Toinen ja kolmas kommentti selvästi samalta kirjoittajalta.
- Anonyymi
En nyt räväyttämisestä tiedä, mutta Erika luonnistuu hyvin tyhmänoloisen blondin rooliin saumattomasti.
Ei tarvitse liiemmin edes yrittää, luonnerooli selvästi hänelle.
Muuntautumiskykyinen Erika ei kyllä ole, joten ainoaksi yritelmäksi tässä lajissa varmaan jää.- Anonyymi
Jospa ei esitäkkään mitään, vaan on just sitä mitä on ja näyttää. Eihän koikkelehtimiseen älyäkään tarvita. Ei muuta, kuin huono koulumenestys korkokengät ja liian vähän kuteita ylle. Sanovat sitä "perseen pyöritykseksi"
- Anonyymi
Erikalla mania vaihe taas.Katsekin epä tasapainoinen ja maaninen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yksinasumisen tukeminen lopetettava
Mukavuudenhaluiset köyhät haluavat asua kalliisti yksin. No ei se mitään, jos maksavat itse asumisensa. Mutta kun eivät. Kun lopetetaan asumistukie5943411Neljää ihmistä epäillään taposta
Helsingin Punavuoressa – yksi heistä on takavuosien Miss Helsinki -kilpailija https://www.is.fi/kotimaa/art-2000009488867.html https://www.mtvuutise202070Sara Chafak Rikkaat ja rahattomat -ohjelmassa
Verotuksessa tulot olleet melko maltillisia edellisinä vuosina ja sitten tullaan rikkaina telkkariin esiintymään. Puoliso Jeffrey Lawman ei ole ollut751994Andy McCoy heittää hurjan väitteen "heponisti"-elämästään: "Levy-yhtiö toi sulle kamaa, että sä..."
Ohhoh… Rock-legenda Andy McCoy avautuu huumeiden käytöstään ja esittääkin aikamoisia väitteitä. Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/andy-mccoy-h281433Martina IG:ssä pitää rotikoita vapaana metsässä, vaikka lakisääteinen kiinnipitoaika on alkanut
Ja naisella jo aiempi tuomio metsästyslain rikkomisesta! Martina kuvaa videolla vapaana juoksevia koiria ja selittää "nää nauttii, on kyl iha mielentö37512913 vuotias lapsi jätettiin yksin Espoon Friisilän päiväkodin pihalle.
Hoitohenkilökunta oli häipynyt ja lapsi yksin leikkimässä hiekkalaatikolla. Vanhemmat olivat hakeneet sovitusti lapsensa ennen viittä ja päiväkoti oli511193Jo toinen ei-koti! Päivi Lipponen ei kutsu Maria Veitolaa Paavo Lipposen kanssa jakamaansa kotiin
No jopas...! Päivi Lipponen asuu puolisonsa Paavo Lipposen kanssa Helsingin Töölössä. Hän ei kutsu Maria Veitolaa yökylään Helsingin kotiin, vaan Porv491190Mikä ihastuksesi kohteessa on kuumaa
Mikä saa haluamaan juuri häntä? Ole rehellinen.. Kukaan ei saa tietää👀511088Tiedäthän nainen sen
Että sun ei tarvi tehdä mitään ylimääräistä. Olet täydellinen ja rakastan sinua. Mikään ei muuta tunteitani sinuun.39902- 74899