Miten jumalauta voi olla mahdollista että perus vuosihuolto maksaa 400 euroa. Ei helvetti vaan voi olla.
Aurinkotien auto
17
483
Vastaukset
- Anonyymi
Merkkikorjaamolla tuo hinta on tuplana joten 400 euroa on tosi edullinen. Älä siis valita.
- Anonyymi
Ei todellakaan maksa. Itsellä opel 2020. länsiauto 420 e, fixus-Raisio 199e.
- Anonyymi
400 sinne tänne se on ihan sama hinta kuin mulla
ei paha ei muut kun leima vaan hakemaan ja menoksi - Anonyymi
Jos pidät liiallisena, ota yhteys kuluttajaneuvontaan. Jos yritys ei sovi, kirjoita kuluttajariitalautakuntaan .
Katso mitä varaosia ym oli laskussa ja alv on neljännes melkein hinnasta - Anonyymi
Aloittajalle vaan tiedoksi että jumalauta kannattaa myydä se Pösö jos ei oo varaa maksaa huoltoa.
- Anonyymi
model s tesla oli siellä oliko se se
- Anonyymi
Ajele mäkeä alas ja taitu maskuun päin,ja sitten siihen teollisuusalueelle, niin löydät korjaamon mikä tekee saman duunin puolet halvemmalla ja tekee sen hyvin.Enkä tarkoita autokorjaamoa joka myy myös renkaita.
- Anonyymi
Aurinkotien auto ei todellakaan tee laadukasta työtä. Kaasari oli siellä vaihdossa syksyllä ja eipä sekään homma onnistunut vaan piti korjauttaa auto uudelleen toisessa korjaamossa.
- Anonyymi
Jakohihnan vaihtoa ei ainakaan voi suositella.
- Anonyymi
Kyllä siellä hommat hoituu ja varaosat ovat laadukkaita, mutta eriasia on että miten hyvin työt tehdään.
- Anonyymi
Jos jakohihnaa ei osaa vaihtaa,niin en käyttäisi ammattinimikettä autonkorjaaja.
- Anonyymi
Miksi siellä portit auki viikonloppuisin vaikka paikka on suljettu. Voi vaikka mitä nistiä eksyä pihalle.
- Anonyymi
Eiköhän siellä ole kameravalvontaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eiköhän siellä ole kameravalvontaa.
ei ole valvontaa vaan kameroita mutta sähkö kallista ja portti toimii
tiätty sähköllä
- Anonyymi
Vuosi sitten maksoin SUV:n 60.000 huollosta noin 450€ silloin vielä kun Autoverkkokauppa toimi Myllyä vastapäätä.
Hinta oli yli kaksinkertainen verrattuna aikaisempaan siinä toimineeseen, jonka nimeä en enää muista.
Eipä silti, sikahintana pidin itsekin. Ikinä ennen maksanut määräaikaishuollosta maltaita. - Anonyymi
Just tuli ns .tarjous. Vuosihuolto 470e Länsi Auto Raisio.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat956634Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4096380SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1614681Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien913594Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal963541Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en663402Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr103252Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.02970Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil31795Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema151374