Kaikenlaiset feikit pääsee sinne liittymään. Pitäis Facebookin tarkistaa ne, jotka sinne liittyy.
Vastaukset 6
- Anonyymi
Miten?
- Anonyymi
Tekemällä kyselyn.
- Anonyymi
Jokaisen velvollisuus on edes hieman miettiä, ennen kun hyväksyy kaveripyynnön. Jos epäilyttää, on parempi jättää hyväksymättä.
- Anonyymi
Olen poistellut listoilta porukkaa esimerkiksi rasistisista vitseistä: heti ensimmäisestä ulos.
- Anonyymi
MV-lehden julkaisujen levittelijä on lähtenyt
- Anonyymi
Suurin feikki on Mark Zuckerberg
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851246
- 96987
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40733Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7486