Miksi, mitä haluatte

Anonyymi-ap

Miksi feikkaatte ilmeisesti sitten minua aloituksiinne ja kommentteihin? Ilmeisesti jos oikein tulkkasin niin jo pitkän aikaa. Millä motiivilla?
Mitä haluatte?
Tarina siellä suunnassa kompuroi, ensin oli kyse yksipuolisesta haihattelusta ja sittenkö jo jätetystä tyttöystävästä.

Ei minulla ole teille mitään antaa. Ainakin kahdella teistä luulisi olevan minua paljon enemmän kaikkea, niin maallisesti, taloudellisesti ja kokemuksellisesti.
Henkisesti minä en ainakaan jaksa enempää.

5

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Koita jaksaa jotta pysyt kärryillä uusimmista käänteistä

      • Anonyymi

        Mitenkä hyvin koet itse olevasi kärryillä palstamiehen kirjoituksista (ja niistäkö näitä käänteitä muodostat retorisesti kysyen) esim tästä mihin kommentoit? Ettei sinullakin olisi jokin ihan oma todellisuus, sen verran on ”mutkatonta” vuorovaikutusta


    • Anonyymi

      Tälläiset luulemiset sotkee palstaa ennestään. Täällä käy paljon ihmisiä, joilla on samanlaisia tilanteita. Heillä on yhtä suuri oikrus kirjoitella täällä kuin sinullakin. Et ole mitenkään ainutlaatuinen asiasi kanssa.

      Jos ei ole kunnollisia tunnisteita niin kirjoituksella ei ole mitään tekemistä sinun kanssasi. Pelkkä mies tai nainen saati etukirjain eivät ole mikään yksilöivä tunniste. Etunimikaimojakin.on tuhansia.

      • Anonyymi

        Miksi mies riitaannut aina omien kirjoitustesi kanssa- onko ihan mikä tahansa draama pääasia? Kukaan muu ei voi puhua noin palstakeskeisesti, vaikka myös muille olisi lähinnä sinun juttujesi ansiosta käynyt vähän ohraisesti tässä suhteessa ”palstapalstasitätäkouhotitouhoti” ja näin pois päin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      255
      4664
    2. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      79
      3118
    3. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      47
      2483
    4. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      28
      1923
    5. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      45
      1777
    6. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      91
      1520
    7. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      85
      1305
    8. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      143
      975
    9. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      69
      958
    10. Sellainen tunne sydämessä

      Että nainen olet kaivannut minua. Tai sanonko että oikeastaan koet sitä samaa nostalgiaa, kaipuuta ja mukavia muistoja,
      Ikävä
      86
      894
    Aihe