Miksi, mitä haluatte

Anonyymi-ap

Miksi feikkaatte ilmeisesti sitten minua aloituksiinne ja kommentteihin? Ilmeisesti jos oikein tulkkasin niin jo pitkän aikaa. Millä motiivilla?
Mitä haluatte?
Tarina siellä suunnassa kompuroi, ensin oli kyse yksipuolisesta haihattelusta ja sittenkö jo jätetystä tyttöystävästä.

Ei minulla ole teille mitään antaa. Ainakin kahdella teistä luulisi olevan minua paljon enemmän kaikkea, niin maallisesti, taloudellisesti ja kokemuksellisesti.
Henkisesti minä en ainakaan jaksa enempää.

5

97

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Koita jaksaa jotta pysyt kärryillä uusimmista käänteistä

      • Anonyymi

        Mitenkä hyvin koet itse olevasi kärryillä palstamiehen kirjoituksista (ja niistäkö näitä käänteitä muodostat retorisesti kysyen) esim tästä mihin kommentoit? Ettei sinullakin olisi jokin ihan oma todellisuus, sen verran on ”mutkatonta” vuorovaikutusta


    • Anonyymi

      Tälläiset luulemiset sotkee palstaa ennestään. Täällä käy paljon ihmisiä, joilla on samanlaisia tilanteita. Heillä on yhtä suuri oikrus kirjoitella täällä kuin sinullakin. Et ole mitenkään ainutlaatuinen asiasi kanssa.

      Jos ei ole kunnollisia tunnisteita niin kirjoituksella ei ole mitään tekemistä sinun kanssasi. Pelkkä mies tai nainen saati etukirjain eivät ole mikään yksilöivä tunniste. Etunimikaimojakin.on tuhansia.

      • Anonyymi

        Miksi mies riitaannut aina omien kirjoitustesi kanssa- onko ihan mikä tahansa draama pääasia? Kukaan muu ei voi puhua noin palstakeskeisesti, vaikka myös muille olisi lähinnä sinun juttujesi ansiosta käynyt vähän ohraisesti tässä suhteessa ”palstapalstasitätäkouhotitouhoti” ja näin pois päin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      121
      8596
    2. Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa

      Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su
      Maailman menoa
      430
      7857
    3. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      10
      5438
    4. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      82
      5089
    5. Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)

      Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill
      Ikävä
      29
      4889
    6. Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa

      Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?
      Ikävä
      237
      3407
    7. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      125
      3124
    8. Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?

      Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os
      Tv-sarjat
      35
      3016
    9. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      85
      3009
    10. Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?

      Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps
      Tv-sarjat
      25
      2620
    Aihe