"Parta ei pahoille kasva

Anonyymi-ap

turpajouhet joutaville" em johdosta jouduin kotikuntani Ps ehdokkaat tarkistamaan, että löytyykö parran omaavaa ehdokasta ja löytyihän se vieläpä punapartainen, toinen v-ehto olisi parraton hybriidi, siis puoliksi miestä ja naista, k-mäellä ei muita löydykkään kuin hybriidejä, se miksi s24 "kantaa otan k-mäki palstalla johtuu 13 v k-mäellä työtäni tehneenä, samalla seuraan miten k-mäellä jatkossa menee,,

einstein

11

236

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ilmankos niillä terroristeilla on parta kun ne on niin ystävällisiä kilttejä ihmisiä että päästävät maanpäällisestä kurjuudesta vääräuskoiset?

      • Anonyymi

        😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

        🍒 ­­N­y­­m­f­­­o­­­m­­­a­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17713983o

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Onko sinullakin vihreä tonttulakki päässä kuten kirjaston vieressä seisovalla partalaisella?

      • Anonyymi

        Yks ainaki pittää vihriää hyvin pientä lättyä päässään,Ei sitte nii pssaa yhtää K-mäen karukuvvaan. Eikä sitä viiti tavallinen työläenen päähäsä pannakaa. Oes kokoies oekia. Nii kyssyit tonttulakkia. Näkkyy olevan sillä yhellä kulahtanu haalia käpristyny lätty. Ei piippa. Jokkaenen saa pittää mitä pittää,ruma seon.


    • Anonyymi

      älli asuu naamakarvoissa tai pers.pöheikössä

      • Anonyymi

        Allah akbur!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Allah akbur!

        niinkö, että olet sellainen terroristi ,,


    • Anonyymi

      Huoliteltu aika pitkä parta on kaunis.Aut armias ,pikääm juopotellut,on kuin ilmestyskirjan p..u.Muutama piikki harvassa törröttää suuntaan jatoiseen,kiukku pursuaa naamasta. Ihan se pelottaa,kun vastaan tiellä sellaasen saa. Lemuaa muutaman metrin päähän höyryjä väkeviä.Töihin semmoiset, eikä vaan joutenoloon..Se taito on kyl opittu ,ettei känny likaannu.

      • Anonyymi

        mihin töihin tuollainen,,


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        mihin töihin tuollainen,,

        Työ joku vaan. Laiskottelu on niitä pirullisempia työläisten kattoo. Hiki päässä raadetaan,että joutilaat saavat leipää ja särvintä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Työ joku vaan. Laiskottelu on niitä pirullisempia työläisten kattoo. Hiki päässä raadetaan,että joutilaat saavat leipää ja särvintä.

        no oikein ja lisäksi EU,n "mamut jotka Hallituksemme on vastaansanomatta hväksynnyt,,


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      207
      3556
    2. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      13
      3226
    3. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      63
      2499
    4. Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa

      Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman
      Perussuomalaiset
      9
      2145
    5. Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!

      Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling
      Kotimaiset julkkisjuorut
      41
      1960
    6. Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)

      Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.
      Maailman menoa
      6
      1868
    7. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

      Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
      40
      1698
    8. Mitä ajattelet

      Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
      Ikävä
      90
      1581
    9. Mikä kaivatussasi

      kolahti? 💥
      Ikävä
      72
      1143
    10. Kenen luo menisit nyt

      jos se olisi mahdollista?
      Ikävä
      74
      1120
    Aihe