Moi kaikki! Olen keksinyt todella hyviä vinkkejä säästää arjen kuluissa! Tässä muutama winkki twinkki. Vrs-modea ei aina tarvitse olla päällä! Joskus riittä ihan comrad-mode! Annetaan muillekkin tilaisuus joskus ohittaa! Aina ei tarvitse lähteä sporttisesti valoista! Joskus riittää kevyt nypäisy! Säästyy renkaita ja jäykkä taka-akseli! Esilämmitys Sinoil-padalla! Toimii paremmin kuin esim. Skodan webasto~Skodasto!
Lisäää vinkkejä saa laittaa!
Terveisin! Vladimir!
Säästövinkit!
5
186
Vastaukset
- Anonyymi
Ja taas yksinäinen päivä alkaa ahdistaa Toyotan omapoikaa ja aivopierut paukkuu.
Mene vaikka jonnekin kirkon iltamiin tai vastaaviin rientoihin ja voit löytää itsellesi uuden suunnan.- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17714061W
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Sporttista lähtöä ei tarvitse pelätä, se ei lähde sporttisesti. Korkeintaan vanhasta mankasta pihisevä V8-"ulina" puuttuu ja säästää olemattoman määrän sähköä ja siten polttoainetta.
Jos muinaista lyijyakkua ei jaksa huoltaa yhtenään sen kapasiteetti laskee. Tätä voi helpottaa lämmittämällä sitä pari tuntia toholla ennen lähtöä niin se ottaa paremmin latausta vastaan. Samalla voi lämmittää moottoria niin se on kevyempi veivata käyntiin. - Anonyymi
Vlad RS Škoda sanoo put put put putput putput putput putin ja pamahtaa käyntiin kuin palmun alta.
- Anonyymi
VRS modena ei tarvita kuin muita Škodia haastettaessa. Länsiautoilijoilta ei kiinnosta kiihdyttelyt Škodien kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2456204Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.735082KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa134331Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1293083Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123071Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1532551Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,832535Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1761714- 461679
- 681505