Säästövinkit!

Anonyymi-ap

Moi kaikki! Olen keksinyt todella hyviä vinkkejä säästää arjen kuluissa! Tässä muutama winkki twinkki. Vrs-modea ei aina tarvitse olla päällä! Joskus riittä ihan comrad-mode! Annetaan muillekkin tilaisuus joskus ohittaa! Aina ei tarvitse lähteä sporttisesti valoista! Joskus riittää kevyt nypäisy! Säästyy renkaita ja jäykkä taka-akseli! Esilämmitys Sinoil-padalla! Toimii paremmin kuin esim. Skodan webasto~Skodasto!

Lisäää vinkkejä saa laittaa!
Terveisin! Vladimir!

5

256

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ja taas yksinäinen päivä alkaa ahdistaa Toyotan omapoikaa ja aivopierut paukkuu.
      Mene vaikka jonnekin kirkon iltamiin tai vastaaviin rientoihin ja voit löytää itsellesi uuden suunnan.

      • Anonyymi

        🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

        😍 ­­N­y­­­m­f­­o­­­m­a­­­a­­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17714061W

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Sporttista lähtöä ei tarvitse pelätä, se ei lähde sporttisesti. Korkeintaan vanhasta mankasta pihisevä V8-"ulina" puuttuu ja säästää olemattoman määrän sähköä ja siten polttoainetta.

      Jos muinaista lyijyakkua ei jaksa huoltaa yhtenään sen kapasiteetti laskee. Tätä voi helpottaa lämmittämällä sitä pari tuntia toholla ennen lähtöä niin se ottaa paremmin latausta vastaan. Samalla voi lämmittää moottoria niin se on kevyempi veivata käyntiin.

    • Anonyymi

      Vlad RS Škoda sanoo put put put putput putput putput putin ja pamahtaa käyntiin kuin palmun alta.

    • Anonyymi

      VRS modena ei tarvita kuin muita Škodia haastettaessa. Länsiautoilijoilta ei kiinnosta kiihdyttelyt Škodien kanssa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi yritti murhata mopopojan

      Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti
      Maailman menoa
      701
      3628
    2. Käviskö tällainen suhde

      Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E
      Ikävä
      72
      1133
    3. Raiskausyritys

      Eilen laajallakankaalla lenkkipolulla.
      Kajaani
      50
      1122
    4. Mihin kiinnitit ensimmäisenä

      huomiota kaivatussasi?
      Ikävä
      73
      909
    5. Poutalan onnettomuus

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/ministeri-mika-poutala-vakavassa-onnettomuudessa/9375980 Kumma kun jutussa ei manit
      Maailman menoa
      94
      872
    6. Olen pahoillani

      Olen mokannut pahasti ja pilannut sinun ja monen muun ihmisen maineen. Anteeksi. Muutan toiselle paikkakunnalle. Hyvästi
      Ikävä
      51
      727
    7. Niin kauan tätä

      Onko vuotesi menneet hukkaan
      Ikävä
      94
      717
    8. Missä on Sofia Virta? Loistaa poissaolollaan Erikoisjoukot uudelta kaudelta

      Vihreiden puheenjohtaja, kansanedustaja Sofia Virta pääsi otsikoihin, kun tieto hänen osallistumisestaan Erikoisjoukot-k
      Kotimaiset julkkisjuorut
      32
      700
    9. Koska olet ihastunut minuun

      Kysymys sulle. Oma vastaus, tänä vuonna. ❤️
      Ikävä
      53
      698
    10. Onko sinulla vihan tunteita

      Minua kohtaan? Haluatko kostaa jotakin tai tehdä pahaa? Voit tähän sanoa ihan luottamuksella.
      Ikävä
      121
      686
    Aihe