Tarjolla vanha 944S kohtuuhintaan, ajossa hyvä mut korissa takakaarissa ja helmoissa ja sisällä fiksailtavaa. Mitä kohtia kannattaisi katella tarkemmin? Jakopääjumppa tehty ajallaan.
Tää on vielä auto
4
737
Vastaukset
- Anonyymi
Tämän kun luet: https://www.9xxfin.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=11684
- Anonyymi
Akkukotelo ruoste. Helman takapäät ruoste. Lattiamatot ja eristeet varmasti litimärät = vuotaa jostain esim. tuulilasi. Etulokarit sisältä ruoste jos ei sisälokareita. Hammastanko vuotaa nestettä. Torquetube laakerit pitää ääntä. Vaihtesto/perä väljää ja ujeltaa. Takapää pakoputken päältä ruoste. Moottori vuotaa öljyä. Moottorikumit loppu = juristaa. Moottori hyvä ja jakopää remppa helpompi kuin joku väittää. Youtubesta löytyy kaikki ohjeet. Hyvä harraste auto.
- Anonyymi
944 Audin pikkukoneella ja huonolla sellaisella ei ansaitse nimeä Porsche.
Itse olisin kiinnostunut Porsche Gaymanista.
Porshe Cayman ei kiinnosta. Mutta siis aitona automiehenä Porsche GAYman kiinnostaa. Mistähän löytyisi, kertokaahan alan miehet.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain14310258Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-729823Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1056829Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2135268- 1734979
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1543816- 812648
- 1702621
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1652460- 582292