karovit ja aurinkokapseli

eli onko samaa ainesta,kantsiiko kesäksi ostaa kalliimpia aurinkokapseleita vai käykö pelkkä karovit ne on puolet halvempiakin.
21618
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Karovit on synteettinen porkkanavalmiste - älytöntä käyttää sellaista.

Äänestä
  • Kaikki ei voi syödä porkkanaa!! Meitä allergisiakin on, jos et ajatellut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


näsä kirjoitti:

eli onko samaa ainesta,kantsiiko kesäksi ostaa kalliimpia aurinkokapseleita vai käykö pelkkä karovit ne on puolet halvempiakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu