Koirakin harrasti autosta metsästämistä.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/52f547c4-c643-402f-a0f3-ce8e449f0
Koira ampui metsästäjän
4
558
Vastaukset
- Anonyymi
Koira ampui miehen autoonsa Yhdysvalloissa
Koira oli astunut kiväärin päälle, jonka laukaus tappoi miehen.
Mies todettiin kuolleeksi tapahtumapaikalla elvytysyrityksistä huolimatta. Kuvituskuva.Mies todettiin kuolleeksi tapahtumapaikalla elvytysyrityksistä huolimatta.
Mies todettiin kuolleeksi tapahtumapaikalla elvytysyrityksistä huolimatta.
Kansasin osavaltion eteläosassa Yhdysvalloissa tapahtui viikonloppuna 32-vuotiaan miehen kuolemaan johtanut onnettomuus, jossa koira oli astunut kiväärin päälle.
Paikalliset viranomaiset tiedottivat onnettomuudesta maanantaina, kertoo uutistoimisto BNO News.
Onnettomuus tapahtui lauantaiaamuna. Paikalle hälytettiin virkavaltaa laukauksen kuulumisen jälkeen. Virkavalta löysi lava-auton etuistuimelta istuvan miehen, jolla oli ampumahaava selässä.
Tarkka tapahtumapaikka sijaitsi Oklahoman osavaltion rajan lähellä sijaitsevan Geuda Springsin kaupungin luoteispuolella. Onnettomuudessa kuollut mies oli kotoisin Wichitasta.
Mies todettiin kuolleeksi tapahtumapaikalla elvytysyrityksistä huolimatta.
Paikallisen seriffin toimiston mukaan etuistuimen takana olleella istuimella oli metsästyskivääri ja muita metsästysvarusteita.
Tutkinnassa todettiin, että ajoneuvon omistajalle kuulunut koira oli astunut takapenkillä olleen kiväärin päälle ja yksi aseen laukaus oli tappanut miehen.- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17717217G
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Taisi olla jälleen tosi vanha uutinen kun linkki ei enää toimi.
Heh heh.. on niitä fiksujakin koiria olemassa, harvassa tosin.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä1012130Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2961924Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3441751Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1031663Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.2071607- 321321
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em941123Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤671089- 511057
Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii241052