Koira ampui metsästäjän

Anonyymi-ap

4

655

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Koira ampui miehen autoonsa Yhdysvalloissa

      Koira oli astunut kiväärin päälle, jonka laukaus tappoi miehen.
      Mies todettiin kuolleeksi tapahtumapaikalla elvytysyrityksistä huolimatta. Kuvituskuva.Mies todettiin kuolleeksi tapahtumapaikalla elvytysyrityksistä huolimatta.

      Mies todettiin kuolleeksi tapahtumapaikalla elvytysyrityksistä huolimatta.
      Kansasin osavaltion eteläosassa Yhdysvalloissa tapahtui viikonloppuna 32-vuotiaan miehen kuolemaan johtanut onnettomuus, jossa koira oli astunut kiväärin päälle.

      Paikalliset viranomaiset tiedottivat onnettomuudesta maanantaina, kertoo uutistoimisto BNO News.

      Onnettomuus tapahtui lauantaiaamuna. Paikalle hälytettiin virkavaltaa laukauksen kuulumisen jälkeen. Virkavalta löysi lava-auton etuistuimelta istuvan miehen, jolla oli ampumahaava selässä.

      Tarkka tapahtumapaikka sijaitsi Oklahoman osavaltion rajan lähellä sijaitsevan Geuda Springsin kaupungin luoteispuolella. Onnettomuudessa kuollut mies oli kotoisin Wichitasta.

      Mies todettiin kuolleeksi tapahtumapaikalla elvytysyrityksistä huolimatta.

      Paikallisen seriffin toimiston mukaan etuistuimen takana olleella istuimella oli metsästyskivääri ja muita metsästysvarusteita.

      Tutkinnassa todettiin, että ajoneuvon omistajalle kuulunut koira oli astunut takapenkillä olleen kiväärin päälle ja yksi aseen laukaus oli tappanut miehen.

      • Anonyymi

        🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

        🍑 ­N­­­y­­m­­f­­­o­­­m­­­a­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17717217G

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞


    • Anonyymi

      Taisi olla jälleen tosi vanha uutinen kun linkki ei enää toimi.

    • Heh heh.. on niitä fiksujakin koiria olemassa, harvassa tosin.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä

      Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien
      Yhteiskunta
      101
      2456
    2. Kysy jotain kaivatultasi

      Tämä ketju on sitä varten.
      Ikävä
      225
      2006
    3. Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?

      Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes
      Maailman menoa
      176
      1792
    4. Tapettu

      On joku kangaskadulla perjantaina
      Sotkamo
      40
      1437
    5. Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta

      Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.
      Maailman menoa
      103
      1359
    6. Mitä ajattelet hänestä

      Millaisena pidät kaivattuasi?
      Ikävä
      122
      1138
    7. Onko jollekin vielä epäselvää Raamatun kanta homoseksuaaliseen käytökseen?

      😺 On oma mielipiteesi mikä tahansa on hyvä muistaa, mikä on Jumalan mielipide. Edelliset ketjut ovat tulleet täyteen jo
      Luterilaisuus
      278
      869
    8. Mietin sua liikaa

      Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli
      Ikävä
      64
      778
    9. Vanhemmassa miehessä

      on sellaista elämän mukana tullutta viehättävää charmia. Hän paranee iän myötä niinkuin hyvä viini tai juusto! Tuli tuo
      Ikävä
      55
      730
    10. 90kW kulutus

      Joku kirjoitti sellaisesta tehomaksuaiheen yhteydessä. Tuollainen kulutushan vaatisi pääsulakkeiden kooksi jo vaikka mit
      Maailman menoa
      181
      723
    Aihe