Nyt loppui rahat,kannatus ja kaikki muukin tuki. Järki on ilmeisesti mennyt kamppailujen tiimellyksessä. Toivottavasti saatte Putinilta menetetyt tuet.
Nyrkkeily ampui omaan polveen
7
189
Vastaukset
- Anonyymi
Komppaan!
- Olen henkilökohtaisesti täydellisen pöyristynyt nyrkkeilyliiton näköalattomasta ja harkitsemattomasta päätöksestä. Odotan Opetus- ja kulttuuriministeriön vastatoimia asiassa ja nyrkkeilyliitosta toiminnanjohtajan Marko Laineen julkista vastinetta ja perusteluja päätökselleen.
- Niin kauan kuin Venäjän rooli on kv-nyrkkeilyjärjestön huipulla nykyisen kaltainen, Suomen tulee pysyä visusti poissa kyseisestä toiminnasta olympialaiset mukaan lukien. - Anonyymi
Valtion raha heti pois nyrkkeilyltä!!
- Anonyymi
Kehtaavatko nyrkkeilijät tosissaan lähteä? Ei kai se ole tosi, että liittoa johtaa vielä venäläinen?
"Kansainvälisen nyrkkeilyliiton IBA:n puheenjohtajana vaikuttaa venäläinen Umar Kremlev."
Eikö teitä todellakaan hävetä? - Anonyymi
Minä luulen, että kyllä Siperia opettaa.
- Anonyymi
Tämä on aivan käsittämätöntä toimintaa. Venäjän keinot, väsyttää vastustajat ja kerätä sitten hedelmät on näköjään mahdollista. Putinin miehet toimii häikäilemättömästi. Röyhkeys kannattaa näköjään.
- Anonyymi
Venäläinen raha puhuu likaista kieltä. Voihan Venäjä, en halua edes ymmärtää tätä 😩
https://www.iltalehti.fi/kamppailulajit/a/937d6792-1c63-4ce0-a45d-c94282c1990c
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074559Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1694344Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941710- 4031621
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a311397Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3531090Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann51077- 67959
- 56934
- 86887