Onko yleisesti? Sivujen aukeaminen ja viestien lähteminen tapahtuu viiveellä.
Vastaukset 8
- Anonyymi
Onhan tuota. Mutta bottiepäily ja lähetysvirheilmoitus sekä pieleen menon ilmoitus tulee sekunnissa.
- Anonyymi
PK-seudunkirjastot ovat saaneet tietosuojahuomautuksen. Ovat tehneet evästeitä ja muuta vastaavaa, joilla käyttäjän koneen sisältöä voidaan valvoa.
Tuntuu siltä, että täällä tehty samaa. Muutoin vastaus ei voi tulla noin nopeasti!- Anonyymi
Ennakkosensuuria.
- Anonyymi
Suomi24 on aina harjoittanut ennakkosensuuria.
Eivätkä ole milloinkaan yksilöidysti perustelleet sensurointiaan. - Anonyymi
Siirtäkääs se modeemi lähemmäs. Kun painan "lähetä", alkaa lähetystä tarvoittava valo vilkkua. Sitten tulee tuo estoteksti ruudulle, mutta vastaanottovalo ei ole ehtinyt räpsyä.
Eli Suomi24 on tunkeutunut koneelle ja asettanut siihen jonkin haitakkeen. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siirtäkääs se modeemi lähemmäs. Kun painan "lähetä", alkaa lähetystä tarvoittava valo vilkkua. Sitten tulee tuo estoteksti ruudulle, mutta vastaanottovalo ei ole ehtinyt räpsyä.
Eli Suomi24 on tunkeutunut koneelle ja asettanut siihen jonkin haitakkeen.Sammma häär!
- Anonyymi
Suomi24 Keskustelussa on viikonlopun aikana ollut poikkeuksellisen paljon bottien automaattiseti luomia kommentteja. Pahoittelemme tästä aiheutunutta harmia. Olemme kiristäneet Keskustelujen suojausasetuksia ja kommentointi on toistaiseksi estetty ulkomailta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html5901434Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän43797Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl471689Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll5549- 34529
- 40505
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin28494Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37490Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE151438- 22432