Yamaha 20hv -91:n tehonrajoitin?

Missähän mahtaa sijaita tarkalleen? Kun sen poistamalla saa vissiin 25-27 heppaseksi ku poistaa rajotukset...
3745
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on pakoputkessa. Katso vastelan sivuilta, siellä on kuva siitä.

Äänestä
  • vastelan sivuilla ne mahtaa olla?
    Onks sellainen myös uudemmissa malleissa?

    Äänestä

ja vedä narusta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MISSÄ? kirjoitti:

Missähän mahtaa sijaita tarkalleen? Kun sen poistamalla saa vissiin 25-27 heppaseksi ku poistaa rajotukset...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu