Kun virtsaa ei tule

Anonyymi-ap

Aihealueissa ei ihan omaan ongelmaani sopivaa mutta kerron kuitenkin.

Olen huomannut, että rakko ei tyhjene kunnolla, tuntuu että rakko on venynyt ja siitä johtuu ehkä.. Lisäksi alavatsa on kipeä. Onko kenelläkään kertoa, jos on samanlaista vaivaa ollut ja miten hoidetaan?

5

411

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Eturauhanen kasvanut suureksi.

      • Anonyymi

        🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

        😋 ­­N­y­­­m­f­­­o­­m­a­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#177189453

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Joo on tuttua, näin lyhykäisyydessään joskus ollut tosi vaikeeta tai itse asiassa liki mahdotonta tyhjentää vaikka hyvin täysi ja vaivallonen tyhjennys ollut laiskaa. Rakko voi pysyvästi venyä ja vahingoittua toiminnallisesti etc. Nyt mulla on oikeastaan kaikkea mahdollsta rakkovikaa eikä tässä edes kaikki. Valovuosi sitten kaikki pelas normaalisti eli on perspektiiviä näihin.

      Tähän on useampia syitä, mutta kehottaisin meneen hyvin pian lääkäriin, jos oire on selkeesti kehittynyt äkkiä eli tunneissa tai parissa päivässä. Vaikka olis kroonisempikin, on siihenkin hoitoja ja mm. eturauhasen ongelmat mahdollisia.

      Monisairas

      • Anonyymi

        Sitten kyseisen kaltaiset tyypit voi vaikka vitsailla tai ei välitä toisen oikeasti pahemmista ongelmista eivätkä meinaa tai halua käsittää, vaikka ns. rautalangasta vääntää mitä ne on ja miten kannattaa toimia. Ite vedetään herne nokkaan lillukanvarsista, niinku tänäänkin luin miten joku uhkas ampun maakaapeloinnin takia!!!

        Monisairas


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sitten kyseisen kaltaiset tyypit voi vaikka vitsailla tai ei välitä toisen oikeasti pahemmista ongelmista eivätkä meinaa tai halua käsittää, vaikka ns. rautalangasta vääntää mitä ne on ja miten kannattaa toimia. Ite vedetään herne nokkaan lillukanvarsista, niinku tänäänkin luin miten joku uhkas ampun maakaapeloinnin takia!!!

        Monisairas

        Tämä onkin tullut ihan väärään paikkaan, tietenkin😁... Olen klikannut, scrollannut ja lukenut huonosti ja tai sitten vähän niinku dissosiaatiossa, että ajatus ja teot kulkee eri latua.

        Monisairas


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      193
      1442
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      913
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      882
    4. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      56
      849
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      53
      806
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      255
      683
    7. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      10
      680
    8. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      333
      651
    9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      58
      644
    10. Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?

      "Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol
      Maailman menoa
      72
      609
    Aihe