Nyt on kohti pohjoista junan keula, edessä siintää Näsinneula. Reklaami tuo tulee korvista ulos, verorahojen käyttelyn lopputulos. Hengaillaan Kirka vainajan biisi, kasarin myötä ohi jo kiisi. Hesassa ei sitä vielä oo kuultu, UMK hitiksi varmaan on luultu. Lauantai-iltana raidetta vaihdan, ykköskanavaa ysiltä kaihdan.
Hengaillaan Ylellä
5
150
Vastaukset
- Anonyymi
Hirviö ohjelma.
- Anonyymi
Ja yks transu kuvitteli olevansa vitsikäs,ei se edes koskaan tajua kuinka turhake hän on.Pilasi kyllä kaverinsa kanssa tuon koko ohjelman.
- Anonyymi
Alkuperäinen "På Spåret" ohjelma on tietovisailua parhaimmillaan ja mukavaa seurattavaa. Tämä suomalainen versio oli alkuperäiseen verrattuna aivan onneton.
- Anonyymi
On vallan merkillistä nämä nykyiset visailu- ja tieto-ohjelmat.
Samat naamat juontajan kavereineen paistattelevat ruudussa ohjelmassa jos toisessakin.
Meteorologitietäjä rumine virnuiluineen, pöydällä tanssiva tvlääkäri ja erinäisiä julkkishömppiä vain pääsevät esille.
Eikö tähän ohjelmaan saatu asiallisempia kilpailijota, juontajaa ja tuomaria? Kurjaa!
Ei tämä lauantain kidutus viihdytä millään tasolla.
Onneksi sunnuntai-iltaisin saa seurata alkuperäistä, tasokasta kilpailua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4638332Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1195740Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2374662Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli384533Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s594052Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603900SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1573667- 901647
- 811032
- 41799