ÄLKÄÄ USKOKO VITAEBRON MAINOKSEEN.EI OLE OIKIA MONIVITAMIINI VALMISTE.EN OLE NÄHNYT MISSÄÄN RUOKA KAUPASSA JA APTEEKISSA.KOKO TUOTE ON LUME LÄÄKE,SIITÄ ON ENEMPI HAITTAA KUIN HYÖTYÄ.TERVEYS MENEE.
T:maksan menettänyt tuotteella
vitaebro/vitamiini
6
188
Vastaukset
- Anonyymi
puhut asiaa.mulla meni liikunta, munuais vauriot tuli ja maksa arvot nousi pilviin.kun käytin tuota tuotetta(vitaebro) .
T:maksa sano poks- Anonyymi
Oon käyttäny Alkon tuotteita ny 30v, sama lopputulema. Mut kivaa on ollu...
- Anonyymi
Lääkärini kielsi käyttämästä tuota, kun on nivelvaivoja, samoin olen kuullut monen muunkin sanovan, et lääkäri on kieltänyt valmisteen käytön.
Jo VitaePron aggressiivinen ja harhaanjohtava myyntitapa sekä ennen kaikkea hinnoittelu osoittavat tuotteet huijauksiksi.
- Anonyymi
Tästä tulee poliisiasia Vitaepro-mainos poistettava välittömästi televisiosta todelliset vaikutukset kaikkien kansalaisten tietoon huijarit perkele linnaan todella pitkäksi ajaksi.Täysi mainostamiskielto tällaisille tuotteille niidenhän pitäisi parantaa eikä aiheuttaa edellämainittuja vaivoja''lumelääkkeitä lumelääkkeitä joo-o lumelääkkeitä joo-o nii-in lumelääkkeitä.''niinkuin Spede olisi sanonut.
- Anonyymi
Muutama linkki tuotteiden laadusta. Ison mainonnan takia Vitaepro ei vaikuta laadukkaalta tuotteelta vaan isot katteet omaavalta tuotteelta jolloin on rahaa mainostaa noin isosti.
https://www.bodylab.fi/shop/onko-bcaa-si-1349c1.html
https://www.pispalanwoima.info/40850
https://thefeed.com/blogs/news/what-does-pharmaceutical-grade-mean
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1961492
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140934Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?58911- 85892
- 53816
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,10710Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t255703Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä338671Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk58664Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol74636