Jos en järkeilisi tätä

olisin jo antautunut sinulle kokonaan. Tämä himokin on ihan jotain käsittämätöntä. En tiedä mikä sinussa on, mutta olet saanut tämän naisen ihan sekaisin.
211043
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Aijaa, kiva juttu. Mulla on vähä sellanen vaikutus ihmisiin.. T. Nainen 🦫

Äänestä

Hyvä? Huono? No toinen niistä kuitenkin. Itsekin tiedän yksipuolisten tunteiden olevan todella vaikeita, mutta jospa edes siellä kävisi hyvin.

Äänestä

Kyllä tästä kesään mennessä hyvä tulee muru :)

Äänestä
  • No hyvä.....

    Äänestä

Sori, helpotan hiukan asiaa.
Nyt ei enää himota niin paljon vaan sopivasti.

Äänestä

Se on varmaan vain tuo aurinko

Äänestä
  • Ei ole. Samat tuntemukset marraskuun pimeydessäkin.

    Äänestä

Heitähän sitten se järki jonnekin hevonkuuseen 😂😘

Äänestä
  • 😅 Mitä sitten tapahtuu? Luikitko lopulta karkuun ja teeskentelet tietämätöntä?

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    😅 Mitä sitten tapahtuu? Luikitko lopulta karkuun ja teeskentelet tietämätöntä?

    En tietenkään honey 😍😊

    Äänestä

Aurinko saa hormonit hyrräämään. 😋😁 Täällä kans yks jonka sukat pyörii jalassa kun näkee yhden pitkän miehen. 🤫😇

Äänestä

No kiitof faan! En olekaan pfitkään aikaan kuullut thuollaista! Pistän vain välihousut jalkaan ja tuun. Keitätkö mulle sumpit?
T: Aapeli 98v

Äänestä

Mene nukkumaan höpöttämästä...

Äänestä

Nähdäänkö huomenna siinä hautaustoimiston edessä? Tämä ei ole edes vitsi 😄

Äänestä
  • Ja oikea tietäis

    Äänestä

  • Joo nähdään vaan

    Äänestä

  • Miksi just siinä? Huomenna töitä, pääsen kotiin neljältä.

    Äänestä

Ois kiva tavata se nainen joka on tosi ihana❤️

Äänestä
  • Ja kuka se semmonen nainen on. Kerro nimi😆

    Äänestä

Aika täpinöissäs olet tosiaan ollut, että pitäny jo kattoo käytkö kiinni ihan yleisellä paikalla.

Äänestä

Himo ei ainakaan valehtele toisin kuin jokin hienovaraisempi kehitelmä ihmisten suhteen. Mitä olet ajatellut sen varaan sitten rakentaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

olisin jo antautunut sinulle kokonaan. Tämä himokin on ihan jotain käsittämätöntä. En tiedä mikä sinussa on, mutta olet saanut tämän naisen ihan sekaisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu