On niin tyhmät jutut täällä, että nyt on aika päräyttää parit pieruvitsit.
Pieruvitsit tänne
16
684
Vastaukset
- Anonyymi
Pierulees los angelees
- Anonyymi
Pekka Haavisto oli suihkussa ja päästi pierun, kikkeli nousi heti pystyyn, Pekka katsoi vehettään ja sanoi hupsu sehän olin minä itse.
- Anonyymi
Todella tyhmää, lapsellista ja täysin ala-arvoista.
Mitäpä muuta voisi kainuulaisilta odottaakaan!- Anonyymi
Niin minunki mielestä, mitä se Pekka tuollasta tekköö ja vielä meediassa selevittänyt tappausta, sentään ministerismies.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin minunki mielestä, mitä se Pekka tuollasta tekköö ja vielä meediassa selevittänyt tappausta, sentään ministerismies.
Ja tuollanen edustaa Suomea ulkomailla voi hyvää päivää.
- Anonyymi
Poikaparille tuli riitaa ja toinen uhkasi lähteä yhteisestä kodista. Kenkiä jalkaan laittaessa pääsi pieru. Kumppani huusi makkarista nyt ei lentosuukot enään auta
- Anonyymi
😂😂😂
- Anonyymi
Tämä oli hyvä, täytyy muistaa seuraavassa työhaastattelussa kun pyydetään kertomaan vitsi
- Anonyymi
Miksi pieru haisee?
Kuurojen takiaEi minun pieru aenakaa haese. Tuoksuu hunajalta. Jos kylillä oesin nuorena piereskelly niin kaekki tytöt oes ollunna kiinni kaulassa. Nyt oon vaan oma Lempi-rakas akkani kiinni kauluksessa kun törräötän joskus kuuluvan hunajan tuoksun.
- Anonyymi
Nante meni nuorra miessä Hampuriin ja siellä tietenkin ensimmäisenä bordelliin. Paikan Matami lupasi itse ottaa nuoren pojan hoitoonsa. Huoneessaan Matami istui paljain persein Nanten naamalle, istui ja istui, mitä nyt välillä päästeli pieruja tulemaan. Session päätteeksi Matami kyseli Nantelta miltä tuntui?
-Saatana , meinasin tukehtua, onneksi jostain tuulahti raitista ilmaa aina välillä. - Anonyymi
On se tuo Nante kyllä, Hyrynsalmen hauskin mies, ehottomasti!
- Anonyymi
No se ei paljon vaadi siinä zombie kylässä.
- Anonyymi
Älä ikinä luota ihmiseen joka pidättää pierua koska sillä on muutakin salattavaa.
- Anonyymi
Mitä sokea sanoi kun käveli kalakaupan ohi. Päivää tytöt
- Anonyymi
Ja lisää pierua kandee tsekata videoiden muodossa: https://www.liekkipieru.fi/video/
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista857525- 975434
- 2624683
- 484592
- 643312
- 502738
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222388- 532384
Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292352- 412214