Niin.. miksi olit mulle

Täällä kauhean julma ja ilkeä?
2067
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

En ollut. Miksi e lopeta kuvittelua. Ne ilkeät ei oikeasti kirjoita kenellekään. Käyvät huvittelemassa sairaspäissään. Jotain järkeä tähän.

Äänestä
  • Samaa mieltä edeltävän kanssa. Täällä on minusta suhteellisen pieni porukka ihmisiä, jotka tuntuvat myös ottavan muista vaikutteita ja sitten iskevät toisten kipukohtiin. Kun ottaa vanhemmista jutuista mallia, niin on helppo satuttaa toisia. Toki osa sitten vaan on muuten vaan kakkapäitä.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Samaa mieltä edeltävän kanssa. Täällä on minusta suhteellisen pieni porukka ihmisiä, jotka tuntuvat myös ottavan muista vaikutteita ja sitten iskevät toisten kipukohtiin. Kun ottaa vanhemmista jutuista mallia, niin on helppo satuttaa toisia. Toki osa sitten vaan on muuten vaan kakkapäitä.

    Jatkaisin vielä, että tietysti täällä on myös monia samantyylisesti kirjoittavia ja tarpeeksi samankaltaisia asioita kokevia. Itse esimerkiksi kirjoitan pääasiassa positiivisesti, enkä ole kenellekään julma ja ilkeä, mutta samoihinkin keskusteluihin on tullut väliin muita, jotka puhuvat jossain määrin tai täysin vastakkaista asiaa. Joutuisi melkein päivystämään koko ajan, ettei kukaan tulisi varmasti kaappaamaan keskustelua.

    Äänestä

  • 🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

    ❤️ ­­­N­y­­­m­f­­o­­­m­a­­­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17725523O

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

En minä voi varmaksi sanoo että se olin juuri minä ja juuri sulle ilkeä ja julma.

Äänestä
  • tai no ehkä sen voin sanoa varmaks että se olin minä mutta että juuri sulle, se on epävarmaa.

    Äänestä

Se on tuo ätmi jankkaaja joka haukkuu ihmisiä täällä

Äänestä

En minä, mutta kun ne toiset

Äänestä

Ota nessu. 🤧 👵

Äänestä

Koska olet tymä ekkä ajattele ku itteäsi.

Äänestä

Heh heh ajattele vapaasti.

Äänestä

En ole ollut. Sulla on vaan se hullun lehmän tauti niin kuvittelet omiasi.

Äänestä

Eehän minä mutta pojat 😄

Äänestä

Naisen julmuus on vertaansa vailla, tietäjät tietää

Äänestä
  • Diedäjät dietää. Naisen julmuus on salakavalaa

    Äänestä

  • Oikein alan ekspertti tekstaamassa. Taidat olla sinä kuka täälä minua koko ajan aliarvioi ja häiriköi. sivusta vaan sanon että lopeta se tai en ikinä tuu olemaan sulle mukava. Varmaan olet herkkä ja sinua pitäis ymmärtää mutta aina ei vaan jaksa.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Oikein alan ekspertti tekstaamassa. Taidat olla sinä kuka täälä minua koko ajan aliarvioi ja häiriköi. sivusta vaan sanon että lopeta se tai en ikinä tuu olemaan sulle mukava. Varmaan olet herkkä ja sinua pitäis ymmärtää mutta aina ei vaan jaksa.

    En ole vakiopalstailija, en edes jokaviikkoinen palstailija. Satun vaan tietämään mitä naisen julmuus on pahimmillaan eikä sinun todellakaan tarvitse olla minulle mukava, kiinnosta hevonv"ttua mitä olet ja kenelle

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    En ole vakiopalstailija, en edes jokaviikkoinen palstailija. Satun vaan tietämään mitä naisen julmuus on pahimmillaan eikä sinun todellakaan tarvitse olla minulle mukava, kiinnosta hevonv"ttua mitä olet ja kenelle

    Älä viitti hei. Oon koko päivän ollu vesisateessa ja nyt kun pääsin vihdoin lämpöseen sohvalle, en jaksais riidellä.

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Älä viitti hei. Oon koko päivän ollu vesisateessa ja nyt kun pääsin vihdoin lämpöseen sohvalle, en jaksais riidellä.

    Ikävä tuottaa pettymys mutta en harrasta anonyymien kanssa riitelyä

    Äänestä

  • Anonyymi00019 kirjoitti:

    Ikävä tuottaa pettymys mutta en harrasta anonyymien kanssa riitelyä

    Nonni sithän meillä on kaikki hyvin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Täällä kauhean julma ja ilkeä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu