liian kalliiksi. ⌛️
Olisit tullut
Anonyymi-ap
12105
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Miten nii
Varas,,,,,,,
Älä jaksa. Henkivakuutuksen mukaan olisin arvoltani 80000e ja minä en niin halvalla lähde.
oli se myyjä yllättynyt kun sanoin sille ihan suoraa että en lähde niin halvalla. Täytyy miettiä ihan joku muu summa ja minä kerron minkä arvoinen olen.
Jaah oon köyhä kuin kirkonrotta
Haha. Onneks oon niin ruma ettei oo pelkoo että ketään löytäisi.
Ootko nainen??
Olen silloin kun haluan. Olenhan sukkahousumies, pitää taas käydä pöllii äitin laatikosta sukkahousui ja mekkoja
😂😂😂😂😂
Luultavasti. Olen tottunut juomaan Juhla mokkaa sulla kuitenkin jotain Saludoo.
Niin onkin mutta on myös brasilia, sydney, barcelona, uus löytö on afrikka, singapore ja pirkan tumma ja vaaleepahto. ja myös kultakatriinan tummat oon kokeillut.
Etkö nyt osaa sitoutua yhteen kahviin? Hirveetä tommonen kaikkien makujen testailu. Kerran on aina ostettu sitä juhla mokkaa niin ei siitä sitten vaihdella heti kun joku uusi paketti markkinoille tulee.