Voisko joku pro (paavali, Kunde..)

...katsoa nuo aloittamani keskustelut nimestä ja rivin poistosta. Siellä olisi muutama lisäkysymys :)

-Lisa-
4552
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä nuo Kunden tekemät kaavat toimii kaikilla nimillä, kokeilin:
Marja-Liisa ja Harri Kirvesniemi
Eva ja Ari Palo
ja toimi molemmissa

Rivit lisääntyvät kun vaihdat makroon Deleten tilalle Insert.

Äänestä
  • Täytynee yrittää uudelleen. En siis ilmeisesti osaa edes copy-pastea... Hih.

    -Lisa-

    Äänestä

  • Lisa kirjoitti:

    Täytynee yrittää uudelleen. En siis ilmeisesti osaa edes copy-pastea... Hih.

    -Lisa-

    Kyllä vähän pitää itsekin treenata...

    Äänestä

  • Kunde kirjoitti:

    Kyllä vähän pitää itsekin treenata...

    En löydä mitään hyviä ohjeita mistään. Minun kouluaikana Exceliä ei ollut olemassakaan...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lisa kirjoitti:

...katsoa nuo aloittamani keskustelut nimestä ja rivin poistosta. Siellä olisi muutama lisäkysymys :)

-Lisa-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu