Tommonen otsikko oli lehdes, jossa kerrottiin poliisn onnistuneen läksyttää tällä erää noit roistoi.
Mikä siinä huume jutus vetää konnia puoleensa. no raha tietty, mut linna ei ilmeisesti pelota, miten ois irlannin malliin kovat tuomiot askeettisissa olosuhtiessa? tai tuomio lusittas esim, sloveniassa, romanias , tsekeis?
on se vaan piru kun polisn pitää hengensä kaupalla noita rosvoja jahdata joille mikään ei ole pyhää. pisemmät tuomiot het laakista eli elinkautinen josta anmuksella ehkä armhduksen kautta siviiliin, kyl se panis miettii, kantsiinko vai ei.
Pahamainen Södertäljen mafia nousemassa taas pinnalle
Anonyymi-ap
1
80
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522055
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3271260Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.901127- 121970
- 35918
- 67899
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31859Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta21785Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59777Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?45723