⚜️Huomenta ja hyvää keskiviikkoa. ❄️♥️❄️☕
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
Samaa lässytystä päivästä toiseen, ikinä et neiti N saa.
No siltähän tuo näyttää. Hyvästi sitten. 🥀
Halit🤗
No eihän tuo sitä usko.
Uskon minä... Jore on varmasti kiva hänelle. Minut voi unohtaa. 😢
Ihan yhdentekevää joku jore😄
Kuinka niin?? Oli laittanut sydämen sen nimen perään.
Mitä siitä anna olla? 🥰
Halit sullekin. 🤗😢
En ymmärrä. Jatkanko kaipailua? Mielessäni on vaikka en täällä kaipaisikaan. Tuskin koskaan unohdan. ♥️
Toivossa on hyvä elää sano lapamato. Noinhan ihmiset lottoaakin hulluna se seitsemän oikein silmissä kiiluen vaikka todennäköisyys voittaa loton pääpotti on 1 : 18 643 560. Liekkö likimain sama todennäköisyys sille että 50-vuotias saisi 18-vuotiaan tyttöystävän? Tietysti esimerkiksi Richard Geren vaimo on häntä 34 vuotta nuorempi, mutta he taisivat avioitua vasta kun vaimo oli jo 35 vuotias. Ja tietysti Gere on komea, charmikas ja hänen nettovarallisuutensa on jotain 120 miljoonaa dollaria.
Kyse on ollut koko ajan siitä, mitä hän haluaa?...
Eiköhän tuon ikäisen jo pitäisi ymmärtää, että nuoret on nuoria varten ja vanhat vanhoja.
Ei 18 vuotias halua paappansa ikäistä.
Ei kaikki ajattele noin.
No onkos tää N näyttänyt vihreää valoa...
Seuraan tilannetta.
Ei. Se on mätkiny punasella lipulla niin että näkyy ja tuntuu.
Voi ristus, sais pätkiä pesäpallomailalla.
Mikä teitä vaivaa? Tunnetteko hänet?
Monet on valmiita puolustamaan nuoria tyttöjä vanhoilta gubeilta. Sietäsit saada niin pataas että tukka lähtee
Olet aika sairas väkivaltafantasioides kanssa. Minulla ei ole ollut mitään aikeita, tehdä mitään sellaista mitä toinen ei halua. Olen antanut hänen olla rauhassa. Et ymmärrä yhtään tätä juttua.
Mikä sua vaivaa ? Etkö käsitä jättää rauhaan nuorta ihmistä. Ajattelet vain itseäsi kun haluat jonkun 30 vuotta nuoremman ja hän ei sua. Ajattelitko istua kahvipöytään tytön isän viereen ja esitellä itsesi poikaystävänä.
olisihan sekin kokemus. :)
Jota et koe :)
Mistä päin olet
Keski-Suomessa päin.
Moi ruunupää. 🤭 Miten menee? 🏋🏼♀️
Moi. Tässähän tämä... Töissä nyt. 👑
Ok mä meen kohta puntille. 🏋🏼♀️🎧
Hyvää treeniä 💪🏼
Hetkeksi en sulle rupia, iäksi en sulle kelepaa... 🎧🎶
Pitääkin mennä
Kuntsarille
Hyvä kun vinkkasit
Voi ei, viesti poistui... Laitatko uudelleen?