Olavi paikalla tietenkin!!!!!

Emma gaalassa. Olihan siellä Sannakin. Pääsitkö kuiskimaan korvaan tai jopa muutakin. Mitä Olavi siellä edes teki..... Oliko edes ehdolla missään. Turhanpäiväinen artisti ja sama näyttelijänä.
3130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sanna ukkonsa kanssa olisi varmasti saanut lastenhoitajan tuon tilaisuuden ajaksi.

Äänestä

Emmagaalaan on välttämätöntä pyrkiä ellei venluusjuhlissa saa huomiota. Muista geeli gaaloihin.

Äänestä

Tuosta en ole samaa mieltä. Näytteli taitavasti "Viulisti"-elokuvassa, eikä musiikkikaan ole hassumpaa. Olisikohan tämä Marinin kanssa tanssi kosto exälle, joka lemppasi hänet ja saa nyt lapsen uuden kultansa kanssa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Emma gaalassa. Olihan siellä Sannakin. Pääsitkö kuiskimaan korvaan tai jopa muutakin. Mitä Olavi siellä edes teki..... Oliko edes ehdolla missään. Turhanpäiväinen artisti ja sama näyttelijänä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu