Oon sitten aina yksin. En kaipaa sinua nainen enää, enkä ketään muutakaan.
Ihan sama.
Anonyymi-ap
2183
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Onko känkkäränkkä kylässä?
Oikeasti haluaisin että hän tulisi ja halaisi ja kertoisi että rakastaa eikä jätä minua koskaan. En halua mitään virtuaalista lohdutusta.
Mee itse sen luokse sitten
Ja anteeksi. Turhauduin. Tämä saattoi säikäyttää muita kaipaajia. Älkää omiko tätä. En ole kaivattunne. t. aloittaja.
Ei huoli eikä halua luulen ja olen tosi tylsä ja ujo. Tästä murheesta vain haluan päästä.
luovutat siis noin vaan
Ymmärsin tämän jo aloituksesta.Asioista kannattaa keskustella.Se on varmin tapa.
Tietysti ymmärsit. Muut vastaukset tähän keskusteluun tuolla alla, eivät ole minulta. Nyt on rauhallinen olo. Ei enää ole kiukkua.
Ei ole sitten minulta tämä. En tee anonyymialoituksia. Häntä kaipaan lähelleni, vaikka en tänne koskaan enää kirjoittaisikaan.
Kaikki on vapaaehtoista.
Jos se olis noin helppoo oisin tehnyt sen jo
Sorry. Ymmärrän. Ei varmaan oo helppoo.
kerro et mikä siinä on vaikeeta ettet oo tehny
Se on oikeesti oikee ratkasu kaikkia kohtaan. Minä ajattelen sut narsistina ja en ikinä ottais suhun yhteyttä eikä sulla oo mitään mitä tarvisin.
Onko nyt huono päivä? Ei kai. Kyllä se siitä.
Huonoja päiviä on ollut aivan liian kauan. Siitä asti kun menetti tärkeän haaveen toteutumisen ja kaikki sen jälkeen tapahtunut. Kun jätettiin yhteiskunnan ulkopuolelle, ei edes töitä saanut tehdä. Hiljaisuus on välttämätöntä!
Jos oletkin se ketä rakastan? En voi tietää.
Minä en rakasta ketään. Aika näyttää löydänkö ikäiseni kumppanin.
Sen kun olet yksin, ei se minua haittaa.
älä luovuta rakas
Itse kanssa todennut että parempi olla vain yksin.