...herättää suunnatonta kateutta?
Onko syynä paras tekninen laatu?
Onko syynä paras tekninen laatu?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Toyota is the most reliable car brand, according to Consumer Reports. Toyota further cemented its reputation for reliability after the release of the annual Auto Reliability Survey by Consumer Reports. Based on the results of the Auto Reliability Survey, CR named Toyota as the most reliable car brand.
Kun olin viimeksi Toyotan kyydissä niin mikään sen ominaisuuscei herättänyt kateutta tai halua omistaa sellainen. Kun oven löi kiinni niin ääni oli kuin sardiinipurkissa. Sellainen räps. Oma saksalainen sanoo siinä kohtaa thumps.
Penkki sellainen kääpiölle tehty.
Ajossa tojon jousitus tuntui pintakovalta nypyttäjältä ja meteliä löytyi joka nopeudessa.
Eniten jäi ihmetyttämään sen koneen huutaminen. Välillä sen kierrokset nousivat ilman mitään syytä.
Klo 10 alkaa taas Toyotien kokoontumisajot Cittarin parkkihallissa.
Onko Saludo tarjouksessa?
On. Kateutta se herättää.
Mitä. Kadehtiiko joku Toyotaa??
En kyllä tiedä ketään sellaista.
No jos nyt sitte joku persaukinen jopoilija. Ei kukaan muu.
Miksi toyotistit kuvittelevat että joku olisi Toyotasta kateellinen?
No eihän kukaan edes luule, mutta Toyotan omapoika jaksaa vuodesta toiseen toistaa omia juttujaan.
Kyllä tuo Toyotan uutuus sähköauto onkin aiheuttanut kateutta loistavilla ominaisuuksillaan ja onnistumisillaan.
Saakohan Toyotan omapoika paremmin ja onnellisen unen kun heittää jokainen yö näitä suurta viisautta sisältäviä avauksia ja jopa yöllisiä koeajoja?
Toyotalla ajelee edullisesti. Ne ovat kulkuvälineitä fiksuille ihmisille, joille auto ei ole egon jatke. Tämä on se syy, miksi kyseinen automerkki harmittaa tyhmempiä. Tietävät kuitenkin, että tämän auton ratissa on keskivertoa vahvempi, hyvin pärjäävä ihminen. Tyyppi, joka käyttäisi julkisia, mikäli niitä olisi tarjolla.
Sääliä saa kuka vaan, kateus pitää ansaita.
Toyotan ratin takana on hyvin usein elämäänsä pettynyt setämies.
Edelleen sääli ja kateus ovat kaksi eri asiaa.
Toyotan täyshybriidi ilman jatkojohtojumppaa ja Toyotan täyshybriidi mitättömällä kulutuksella, jopa puolet sähköllä ja sekin ilman jatkojohtojumppaa herättää kateutta suursyömäriautoilijoiden ja sähköpatteriautoilijoiden keskuudessa.
jokainen meistä tietää että Tojo aihettaa kateutta yhtä paljon kuin syylä nenässä.
Yksikään lottovoittaja ei ole koskaan ostanut tojoa.
Ei tässä kateudesta ole kysymys, vaan siitä, että te olette vähän vinksallaan.
Upeita autoja.
Vain Toyotistilla on tarvetta aloittaa tällaisia hyväksymisen kerjäämisketjuja.
Ei näitä ole Mersu-palstalla.
Ei näitä ole Volvo-palstalla.
Ja syy siihen on se että vain Toyotistilla on niin heikko itsetunto että he joutuvat kerjäämään hyväksymistä julkisesti.
Kateutta? Hihihi. Hahaha.hehehe. Röhöhöjö. Muahhshhaaa.
Ottaa myynti vähän pattiin.
Nysväävä Tojokuski aiheuttaa raivoa.
Toyota myy eniten koska on halutuin.
Ruotsalaiset korjaamot ovat ihmeissään Toyotan kestävyydestä, niitä ei tarvitse korjata lainkaan kuten muita merkkejä.
Uuden Toyotan ilmestyminen aiheuttaa naapurien taholta kyräilyä ja happamia naamoja.