Putinilla on naista

Naisesta ei ole ollut aiemmin pula ei nytkään.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Tärkeä tieto

Äänestä

Tänne hyvää tietoa

Äänestä

Tietoa ylimystölle

Äänestä

Parasta A ryhmää

Äänestä

Eliitille

Äänestä

Idi Aminilla saattoi olla jopa enemmän.

Äänestä

Putinilla saa naista x10

Äänestä

Potenssiin 6
Putinilla saa naista

Äänestä

Immo Kuutsa saa naista

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Naisesta ei ole ollut aiemmin pula ei nytkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu