Toyota on nuorekas

ja haluttu auto menestyvien nuorten koulutettejun henkilöiden asiakassegmentissä, tunnen monia nuoria rahoitusalalla työskenteleviä menestyjiä jotka nimenomaisesti haluavat Toyotan koska se on paras auto ja antaa omistajastaan luotettavan vaikutelman.
17128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Hauskaa vittuilua Toyota vaareille ja setämiehille, hihii!

Äänestä
  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    ❤️ ­­­N­­y­m­f­o­­m­­­a­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17738783h

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Voiko pikavippien ottajien sanoa työskentelevän rahoitusalalla?

Äänestä
  • Ainakin avaajan mielestä voi ja pitääkin.

    Äänestä

Totta puhut viisaat ihmiset ajavat toyotalla, minäkin ajan sillä, en haluaisi muuta merkkiä, toyota on kestävä ja taloudellinen.

Äänestä

Kuvottaa kaikki aasialaiset tuotteet! Seuraava sota käydään Aasian ja läntisen maailman kesken. Tukekaa vain Aasiaa niin perästä kuuluu!

Äänestä

Toyota on länsiauto ja sillä hyvä! Kiina ja muut Aasian maat, kuten Japani, ovat länsimaita ja joka muuta väittää ei tiedä maailmanpolitiikasta tuon taivaallista.

Äänestä
  • Toyota on aasialainen kansanauto, eli kinkki. Aasiassa tehdään halpaa kuraa.

    Äänestä

  • "Kiina ja muut Aasian maat, kuten Japani, ovat länsimaita ja joka muuta väittää ei tiedä maailmanpolitiikasta tuon taivaallista."

    Japani on Aasian maa eikä kuulu Natoon. Kaikki maailmanpolitiikkaa ymmärtävät tietävät ettei Aasian valtio joka ei kuulu Natoon voi olla länsimaa.

    Japsiautolla ajava ajaa itäkoppero riisiritsalla.

    Äänestä

  • Oho. Nyt vitsiin murjaisit. Taidatkin olla noita Putinin trolleja jotka vääntävät rautakangen messingiksi. 🤔

    Äänestä

Toyota on yhtä haluttu nuorien hyvinkoulutettujen miesten keskuudessa kuin mun 90 kiloinen anoppi.
Vaikka hän onkin toipunut lonkkaleikauksesta hyvin.

Äänestä

Korolla se tuntuu aina siltä ettei vanhene koskaan 😂🤣😅

Äänestä
  • Nyky-Corolla ei kestä 20 vuotta.

    Äänestä

Taas iski epätoivoinen Putinin vassaritrolli.

Äänestä
  • Ja tarkoitin tuota epätoivoista aloittajaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Ja tarkoitin tuota epätoivoista aloittajaa.

    Laittaisi edes zauton eli itääskoodan.

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Laittaisi edes zauton eli itääskoodan.

    Se onkin parempi kuin b-luokan zauto eli bZ4x.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ja haluttu auto menestyvien nuorten koulutettejun henkilöiden asiakassegmentissä, tunnen monia nuoria rahoitusalalla työskenteleviä menestyjiä jotka nimenomaisesti haluavat Toyotan koska se on paras auto ja antaa omistajastaan luotettavan vaikutelman.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu