Sasha kertoo että Harry tarjosi hänelle pubissa koko illan drinkkejä ja shotteja, oli aloitteen tekijä ja niityllä tapahtumat etenivät niin vauhdilla ettei humalainen Sasha oikein tajunnut mitä on tapahtumassa. Viidessä minuutissa se oli ohi eikä pari tavannut enää. Arvatkaas, minkälainen tapahtuma tuosta tulee mieleen. Aivan liian usein se on joku tuttu joka raiskaa.
Harry eka kerta - raiskaus?
10
217
Vastaukset
- Anonyymi
Tapahtumaa ei suunniteltu eikä siitä keskusteltu, Harry vaan iski lupia kyselemättä kiinni kuin sika limppuun, kun oli ensiksi juottanut tytön tarpeeksi humalaan.
- Anonyymi
Olivat kyllä molemmat kännissä
Joten , nainen oli itse halukas . Mutta Harryhan oli alaikäinen ! Nainen ei ! Eikös hän ole sillon rikoksen tehnyt ?
Mistään raiskauksesta ei kyse ole ollut ja tuo nainen - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olivat kyllä molemmat kännissä
Joten , nainen oli itse halukas . Mutta Harryhan oli alaikäinen ! Nainen ei ! Eikös hän ole sillon rikoksen tehnyt ?
Mistään raiskauksesta ei kyse ole ollut ja tuo nainenRahastaa nyt
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olivat kyllä molemmat kännissä
Joten , nainen oli itse halukas . Mutta Harryhan oli alaikäinen ! Nainen ei ! Eikös hän ole sillon rikoksen tehnyt ?
Mistään raiskauksesta ei kyse ole ollut ja tuo nainenEi tehnyt. Harry oli jo tarpeeksi vanha päästääkseen laillisesti pukille.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Rahastaa nyt
Niin Harry todellakin tekee. Todella vastenmielistä miten etuoikeutettu miljönääri-kuninkaallinen paljastaa intiimejä asioita ensimmäisestä kerrasta kysymättä siihen lupaa toiselta osapuolelta.
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17740272Q
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞 - Anonyymi
Ja Wiliam kouri julkisesti nuoren naisen rintoja
Kännissä kun oli
Kavereiden kanssa hiihtämässä
- Anonyymi
Ainakin vallan väärinkäyttöä: kuninkaallinen etuoikeuttu Prinssi ruinaa työväenluokkaan kuuluvalta tallitytöltä pesää kun on ensin tarjonnut tälle viinaa. Onhan tuo enemmän kuin kyseenalaista siihen nähden millaista woke feministin kuvan Harry yrittää itsestään tarjota.
Eikä anna myöskään mitään herrasmiehen kuvaa siitä että ilman toisen lupaa kirjoittaa asiasta vielä kirjaan. Onneksi suuren yleisön sympatia tuntuu kommenttien perusteella olevan Sashan puolella.- Anonyymi
Kaikkein ällöttävintä juuri tuo kahdenkeskisten asioiden rääpiminen julkisesti. En kunnioita sellaista miestä pätkääkään joka julkistaa panohommansa koko maailmalle. Onko Harry ollut huumeissaan kun tuota kirjaa on tehty? Anoppi kantanut höpöheinää ja kihertänyt Meganon kanssa kuinka tyhmä mies.
- Anonyymi
No koko kirjahan on pelkkää hullun fantasiaa ja Meghanin ylistämistä. Saattaahan olla että Harry on pössypäissään nukahtanut kun on saanut yhden virkkeen valmiiksi ja Meghan on sitten naputellut sinne omia ylistysjuttujaan. Harry tuskin muistaa kuka ne sinne kirjoitti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai1029629Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki764957Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.554702Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j92431Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.02130Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1051652- 451458
Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota571391Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.511387Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441306