Taisi jollain poliitikolla mennä tunteisiin

Anonyymi-ap

Jollain poliitikon pellellä meni tunteisiin, kun poisti aloituksen😅 Satuttaako totuus, kun et olekkaan niin fiksu mitä luulet?

8

318

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Poliitikothan on alinta paskaa, mitä maa päällään kantaa. Aivan saatananyksinkertaista porukkaa. Tappaa pitäisi kaikki.

      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        ❤️ ­­­N­­­y­m­­­f­­o­­m­a­­­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17742258X

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Älä, Älä ja vielä kerran Älä. Siis puhu tappamisesta. Mielesi on melko sairas, jos mielestäsi kaikki poliitikot pitäisi tappaa. Jos täällä tapettaisiin kaikki, mitä kukakin haluaa, meininki olisi, kuin ryssälandiassa. Haluatko verrata itseäsi herra Putiniin. Hänellä on Ukrainalaisia kohtaan sama tunne, että kaikki pitää tappaa. Eihän ongelmat sillä ratkea, että kaikki vähänkin itseä ärsyttävät otetaan hengiltä. Sitten on toinen asia, jos olet jollakin lailla vähä-älyinen, jälkeen jäänyt ihmis polo, joka ei ymmärrä sanomaansa.

    • Anonyymi

      Omaan napaan katsovia ja tyhmiä ihmisiä pitää rangaista,eli poliitikkoja. Hakatkaa jos tulee vastaan ja polttakaa talot.

    • Anonyymi

      Kannattaisi ehkä ottaa IP osoite selville ja laittaa näin agressiivinen kaveri johonkin hoitoon. Ja suomi on näitä hulluja täynnä. Ei varmaan uskalla ihan kasvokkain noita huudella kellekään, mutta patoutumaa katkeruuteen näyttää olevan paljon. Pelottavaa.

      • Anonyymi

        Ai poliitikkoja pitäisi pelätä, kun ovat niin kovia? 😂😂😂😂😂😂 Oikeen nynny porukka ja hyi vittu! Eduskuntavaaliehdokkalle pitäisi tehdä ÄO-testi, yksikään ainakaan Raumalta ei pääsisi läpi.


    • Anonyymi

      Mikä muuten siinä on, että politiikkaan menee semmoset ihmiset, ketkä ei pärjää muuten ja siksi hirvee pätemisen tarve? Yleensä rumia, tyhmiä ja nynnyjä, mitkä luulee itsestään pikkasen liikoja.

    • Anonyymi

      Ota nyt edes lääkkeesi ajallaan. Kirjoittaa ja vastaa itse itselle. Taitaa olla vähän sekaisempi tapaus tämä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      616
      1615
    2. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      44
      867
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      485
      739
    4. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      12
      721
    5. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      45
      662
    6. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      41
      614
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      556
    8. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      32
      533
    9. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      510
    10. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      160
      494
    Aihe