korjauskulujen jälkeen kun ei jää rahaa enää vaihtaa pois sitä.
Jos ostat Dacian ostat sen viimosen kerran..
Anonyymi-ap
14201
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kun ostat Dacian, et enää muuta tarvikaan, koska Dacia kestää vaan !
Miksi niissä pitää aina ketju vaihtaa 100tkm kohdalla? Joka toisessa ilmoituksessa 100-150tkm ajettuna "ketju vaihdettu".
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17742413Q
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
En omista Daciaa mutta tietääkseni tuo Sandero on pärjännyt yllättävän hyvin näissä luotettavuustutkimuksissa.
Sehän on erittäin yksinkertaista vanhempaa rellun tekniikkaa, jonka Romanialaiset ovat saaneet korjattua kuntoon.
Paremmin tämä Dacia pärjää näissä testeissä kun emothtiönsä joka on täysin välinpitämätön asiakastyytyväisyydestä ja sitoutumisesta.
Mitähän korjauskuluja aloittaja tarkoittaa? Olen ajanut Dacialla jo vuosia ilman ylimääräisiä kuluja.
Ihan höpöhöpö juttua ja kateellisen vuodatusta
Jos ostat Dacian ostat sen viimosen kerran.......Jälleen eräs niin sanottu työtön selvänäkijä joka ei noilla lahjoilla päässyt kansan suosioon ja sama näkyy pätevän jatkossakin . Mulla on tuosta taatusti parempaa tietoa !!
En osta Daciaa koska en halua pettyä autoon. Ostin hiljattain Renault Clion muutaman vuoden ja 60 tkm ajettuna. Uskon että emoyhtiö tekee ne paremmat autot. Kerran kävin autoliikkeessä kattomassa Daciaa ja päätin ettei sellaista ruikuliautoa tule minun pihaani.
Tuosta tekstistä on helppo päätellä, että sinulla ei ole minkäänlaista autoa.
Tuosta tekstistä on helppo päätellä, että sinulla ei ole minkäänlaista autoa.::: väärin arvattu. Ruikuliautoa minulla ei ole eikä tule. Siis Daciaa kartan kuin ruttoa. Clio on hyvä auto. Aito Renault.
Miten joku voi aliarvioida Renaultia noin ? Tekee hyviä autoja (Clio) ja huonoja autoja toisessa tehtaassa (Dacia.)
Huono provo, mutta taitaa Toyotan omapoikaa pelottaa kun Dacia vie Toyotalta kokkoajan enemmän markkinoita.
Mun Toyota on fantastinen. Ei ole Daciasta kilpailijaa 😀
Palsta eläkeläiset ovat viimeksi ajaneet toyotaa 90-luvulla.