Hannan bileet

ahhhhhhhhhhhhhhh

Oli lauantai-ilta ja olin kävelemässä sateessa Hannan bileisiiin. Ylläni minulla oli kireä minihame, toppi ja alusvaatteet ja tietysti kengät. Pian soitin Hannan ovikelloa ja tyttö avasi oven.
"Moihiiii Piia!" se huusi "Tuuuu tänneee, me kohta aletaan olla kimppaseksiä!"
Menin sisään, mietin miten ja olin aina himoinnut imeä naisen pillua. Nyökkäsin ja potkaisin kengät jaloistani. Astuimme kohti olohuonetta. Sohvalla rötkötti kaksi muuta tyttöä; Hanna ja Laura. Laura oli tuttuni ja olimme olleet monesti kahvillakin. Tytöt tervehtivät minua ja sain tietää, että ovea aukaisemaan oli tullut Emilia. Tytöillä oli kaikilla minihameet, paitsi Hannalla, jolla oli kireät farkut. Hanna makasi sohvalla mahallaan ja näin hänen matalien farkkujensa alta pilkottavat stringit ja kiihotuin. Emilia kehotti minuakin tulemaan sohvalle. Tytöt heittivät toppejaan pois ja päätin seurata tyttöjen esimerkkiä. Päätimme, että minä saisin ensin saada kaikki tytöt kimppuuni, imemään ja nuolemaan ja nussimaan. Tytöt kaatoivat minut persialaisen maton päälle ja repivät sexyt stringini pois. Emilia asettui päälleni istumaan ja hellin kosketuksin hän veti rintaliivini pois päältäni. Hanna laittoi television auki, ja näin että sieltä tuli pornoa technomusiikin säestämänä.
"Noniin tytöt, nyt saa Piia kyytiä!" Hanna kiljaisi ja alkoi suudella minua. Emilia työnsi päänsä kiinni pilluuni ja Laura näykki rintojani. Hetken päästä Hanna sanoi että hänkin haluaa vähän kyytiä, joten Laura siirtyi nuolemaan Hannaa. Minä ja Emilia olimme siis kahdestaan.
"Näin onkin parempi, sain sinut kokonaan itselleni," Emilia kuiskasi.
Emilia alkoi nuolla taas pilluani. Ensin hitaasti. Pitkin vedoin hän kiihotti minua. Pian hän oli täydessä vauhdissa ja tunsin orgasmin lähestyvän.
"uuh" HUUSIN kovaa ja näin Hannan ja Lauran täydessä touhussa. Emilia nuoli välillä myös rintojani, ja sitten minä nussin häntä.
LOPPU

6

9992

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • minäminä

      jatKOA HEti

    • mä vaan

      voi herran jestas, minkä ikänen sä oikein oot? toi on kuin kymmenen vanhan kirjottama, vähän kauhee... (ei pahalla)

      • tyttönen

        joko 10-vuotiaan tai miehen... :)


      • mä vaan
        tyttönen kirjoitti:

        joko 10-vuotiaan tai miehen... :)

        niimpä.. =)


    • kaboom

      paska...

    • minä

      tää oli huonoin novelli mitä oon ikinä lukenu, tosiaan niinku pikkukersan kirjottama! älä vaan jatka

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      104
      2627
    2. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      102
      1705
    3. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1525
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      14
      1236
    5. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      22
      1038
    6. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      963
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      44
      921
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      119
      916
    9. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      337
      832
    10. Kultasi eka kirjain? Kuka haluaa

      A haluaa J
      Ikävä
      77
      830
    Aihe