Vaikkei enää ystäviä ollakkaan eikä varmaan mitään muutakaan meistä enää ikänä tule vaikka kuinka muuta toivoisin mutta toivottavasti edes sinun elämässäsi on rakkautta ja kaikkea hyvää 🖤
Hyvää ystävänpäivää naiselle
Anonyymi-ap
491236
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 49
Vanhimmat
Ite ratkasus teit.
Jos en nyt ihan väärin muista, mutta eiköhän se kuitenkin ollut niin, että sinä katkaisit kaiken yhteydenpidon ja suljit minut pois elämästäsi.
Mene vaan niiden muiden naisten kanssa. Luotto meni.
Nyt olet erehtynyt ihmisestä. Muut naiset - missä niitä on?
Ratkasus teit omilla valinnoillas, eli se ettet pitänyt lupaamiasi asioita. En enää roiku löyhässä hirressä, odota turhaan ja kato sun pelleilyä, mun tunteilla pelaamista, lupausten pettämistä ja prepaid liitymien pyörittämistä. Jos oikeesti haluaa korjata asioita niin silloin niitä korjaa eikä vikise ja puhu jonninjoutavaa paskaa. Sanat vastaa tekoja,eikä pelkkää pintaliito lirkuttelua. Hoida mitä lupasit.
Sulle myös hyvää ystävänpäivää <3 P.S Se vielä, että anteeksi. Ei ollut tarkoitus koskaan sua satuttaa.
Ehkä olet joku toinen henkilö, vaikka tuossa kirjoituksessasi on asioita jotka voisivat olla tarkoitettuja minulle. Tuo prepaid asia ei täsmää minuun ollenkaan, koska käyttämissäni puhelimissa on ihan normi liittymät.
Olisin tehnytkin kuten lupasin, mutta muistan, kun kaiken jälkeen peruit mitä oli yhdessä sovittu. Siitä syystä katsoin, että en ole itsekään velvollinen toteuttamaan pyyntöäsi siten kuin olin alunperin luvannut.
Hei prepaidjäbä, onpa sähäkkä feikkikeskustelu itsesi kanssa😆
Täytyy vaan laittaa mustalle listalle sellasii luurii korvaan lyövii prepaidei
No oli nyt prepaid tai useampi liittymä, niin samaa seläntakana puuhailua kuitenki oli. Mitähän oltiin yhdessä sovittu? En ole mitään yhteisiä sopimuksia perunut niinkuin sinä teit jatkuvasti. Ihan paska fiilis edelleen koko hommasta ja taitaa mennä tässä koko loppu elämä ryvetessä. Onneksi sulla elämä hymyilee..
Ja olit sit oikea tai väärä henkilö, niin miettikää tarkkaan kun leikitte ja rikotte ihmisiä mitä heille pahimmillaan aiheutatte. Jitku ei toivu koskaan.
Anteeksi pyynnöt Irl. Älä tuuleen huutele.
Konnat kyttää prepeideja
Naisen pitää tajuta heti suhtautua mieheen jollei ole kunnon liittymää varauksella .jotain on pielessä muutakin kunn taulousasiat ..
Eikä kyynelhtiä palstalla kun tuli valittua 💩
Ihminen kuolisi sukupuuttoon jos kaikki antaisi periksi noin helposti.
Hyvää ystävänpäivää! 💙
Ohan siinä aina välilläkkiin ,,,,
Joo.
Hän ei ole koskaan tuonnut julki tuollaista toivomusta, vaikka tietää mitä haluan...joten minulle tämä ei ole. Hyvää ystävänpäivää sinulle tuntematon💙
En mä toivonut. Mulla on jo lapset tehty.
Hänet voisin haluta.💙
Ps. Ehkä joku kaunis päivä en enää kirjoita tänne näitä säälittäviä kaipausviestejä...
Tähän ketjuun en kirjoita enää mitään koska nää alkaa elää ihan omaa elämäänsä ja kaikki aidot ikävöinti aloitukset sotketaan. T. Aloittaja
No Ehkäpä si lopetat kun et enää haudantakaa tänne pysty kirjoittamaan toteamus ni ei tarvi turhaan taase alkaa ruikuttaan että on laitonuhkaus
Jostain syystä minun toivotus poistettiin ketjusta vaikka oli lause. No hyvää ystävänpäivää myös sinulle vaikka et olekkaan minun "hän". ♥️
No sitäpä samaa sinulle. Varmasti elämässäsi riittää rakkautta ja helliä tunteita, ystäviäkin, kun vaan annat niille kaikille luvan. Voi hyvin.
Älä huoli. Ei ole eikä tule niin kauan kun tämä kiusa ja toiminta jatkuu. Vuodesta toiseen. Mitään pahaa ole niille tehnyt, mutta jatkavat aina vaan.
Tuhonneet jo niin paljon ja vieneet. Jos joskus uskaltaa luottaa vähän elämään ja tuntea oloa niin vievät kahta kauheemmin. Mitään niiltä saanutkaan. Ihan järkyttävää.
Ei voi edes elämäänsä suunnitella tai tehdä elämässä asioita kun vievät ja varastavat. Ihan järkyttävää. Missään nähnyt noin pahoja ihmisiä, mitään niiltä ikinä saanut tai vienyt.
Mitä vaan teet ja jos vielä onnistut saamaan elämääsi hyvää ja muuta, niin kohta alkaa taas. Ihan järkyttävää.
Kuinka paha sykoosi trollilla on, ihan hypoteettinen kysymys koska ilmeisen paha
Kunhan koittaa sotkee alotuksen noilla sairailla jutuillaan ei oo eka kerta kun tekee tota mun alotuksiin tän takia täällä jaksa enää ikävöidä saati kirjottaa yhtää mitää pelkkää trollipskaa koko sivu täynnä mut onnee muille vaan t. Aloittaja
Oletteko koskaan huomannut kun yksi mies täällä aktivoituu, niin tuokin aktivoituu. Ja en edes ole mieheksiluulija. Sattumaa vai sama kirjoittaja?
Sivusta
Jospa yrittää "tunnistella" ja on päättänyt sotkea kaikki aloitukseni... ja näkee välillä juttujani sielläkin missä niitä ei edes ole
Ja stalkkeri se on ei mitään muuta. T. Aloittaja
Ootko rinssi? Sanoit ettet enää vastaa tänne mitään etkä kirjoita tähän ketjuun enää. Outo
Tästä sinun synteesistä ei ota kyllä mitään tolkkua, mutta kova on tarve touhuta sanoja ruudulle. Sivusta tämäki
Minä lähtisin kyllä siitä, että se joka reagoi tällaiseen trollaavan miehen eli aloittajan kommenttiin millään tavalla tai mistään kulmasta on se sekopäisempi ja/tai henkilö jolla on mentoreineen jotain peiteltävää mitä ratkoa internetin anonyymin keskustelupalstan kautta, oikea edusmiesten edusmies
Se olit sinä aloittaja itse, tosi hienoa, että sait jonku murreturren provottua
Että keistä se sitten kertoo ja mitä, jos metodit on nämä ja jotenkin muka joka teksti saadaan nivottua johonkin
Hyvää Ystävänpäivää rakas mies ♥️
Hyvää ystävänpäivää rakas nainen❤️🌹
Hyvää Ystävänpäivää Miehelle 🌸🍀🌸❤️
Kenelle n. 3,5 miljoonasta??
Sille joka jätti, sille jota ei koskaan uskaltanut lähestyä ja sille jota ei vielä edes tunne. Jokaisellahan on omat syynsä laittaa täällä toivotuksensa.
A:lle Loimaalla. :)
Musta Rudolf
Hänellä musta mieli
Jos näin olisi oikeasti olisit jättänyt mainitsematta tuon vaikka kuinka Toivoisin
Hyvää ystävänpäivää ..Taisin tänään odotella viestiä häneltä
Hän tulee aina olemaan minulle tärkeä ..
Se nainen ihanainen kun tulisi tyköni niin oisin onnellinen 🖤 T. Aloittaja
Sitäpä samaa sinulle M!
Ei osunut kohdalle.
Hyvää ystävänpäivää. Ei ole hyvin, elämäni hajosi tuhannen sirpaleiksi kun etäännyttiin toisistamme
Miksi etäännyitte? Menikö sukset ristiin.
Miksi etäännyitte? Tuliko ero?
Kuljen edelleen kaduillasi, rituaali jonka rikkomista pelkään. Mitäpä muuta kuin hyvää. Vaikka vapaudella on aina hintansa. En ole särkynyt sydän, vaan tapa jolla elämä näyttää voimansa. Sinun syysikään en ole, etkä sinä minun. Luulen vihdoin kestäväni itseni. Siitä olen sinulle velkaa. Katsotaan sitä sitten kun seuraavan kerran tapaamme. Tämä kerta oli tässä. Kiitos ja olen pahoillani.