Tositarina mökillä runkkaamisesta

Viime syksynä olin käymässä mökillä ja saunaa lämmittäessä alkoi tehdä seksiä mieli. Menin pirttiin, avasin kännykästäni pornosivuston ja laskin housuni alas. Kaluni sykki jo halukkaana. Aloin runkkailla kovaa kulliani hitaasti nautiskellen ja uppouduin ahmimaan silmilläni alastomien naisten kuvia kännykstäni. Seisoin pirtin pöydän vieressä ikkunaan päin kova kulli kädessäni. Ulkona oli jo pimeää ja pirtissä täysi valaistus. Jonkin aikaa runkattuani olin kuuntelevinani niin kuin ulkona olisi joku. Jatkoin kuitenkin runkkaamista. Pian taas kuului jotain kahisevaa ääntä ulkoa. Katsoin tarkemmin ikkunan suuntaan ja näin kun naapurimökin vanhempi rouva kurkisteli ikkunasta sisään. Olin niin kiimassa, että ajattelin olla kuin en huomaisi mitään ja jatkoin runkkaamista. Hyväilin hitaasti täydessä seisokissa olevaa kaluani ja käännyin niin, että ikkunasta salaa katseleva naapurimökin rouva näkisi touhuni kunnolla. Ja näki! Kauaa hän ei malttanut ikkunasta katsella vaan tuli sisälle toinen käsi housuissaan huokaisten että "ihana kyrpä". Muita sanoja ei tarvittu. Rouva kyykähti eteeni ja alkoi ahmia suullaan kovaa kaluani. Hän nuoli ja imi niin että laukesin pian hänen suuhunsa. Spermojani suupielestään pyyhkien rouva sanoi: - Panna et saa mutta nuole mua.
Rouva otti housut pois ja levitti reitensä pirtin lattialla. Edessäni oli kuusikymppisen rouvan iso karvainen pillu, joka kiilteli märkänä kiimasta. Upotin kasvoni siihen ihanuuteen ja aloin nuolla pitkin vedoin niin että nenäni kynti pilluvakoa. Nuolin ja imin pitkään ja hartaasti. Rouva ynisi kiimasta ja liikutti villisti lantiotaan laueten kohta vartalo vapisten ja huutaen nautinnosta. Nousimme ylös, rouva laittoi housut jalkaansa ja minä vedin housuni takaisin ylös.
- Kiitos. Tästä ei sitten sanaakaan, sanoi rouva ja lähti takaisin mökilleen. Minä menin yhä kiimasta vapisten saunaan.
Mökkikausi loppui pian talven saavuttua enkä nähnyt enää naapurimökkiläisiä. Heti nyt keväällä aion mennä mökille taas ja aion runkata ikkunan edessä.

1

10731

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olipa hyvä! Tuollainen kuin osuisi omallekin kohdalle!

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      179
      1376
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      85
      1263
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      102
      1013
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      849
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      743
    6. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      626
    7. Leski ja Volvomies

      Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..
      Kuhmo
      7
      556
    8. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      30
      538
    9. Mikä on vahvuutesi palstalla?

      Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr
      Sinkut
      111
      520
    10. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      44
      512
    Aihe