Rakastan, rakastan ja en unohda. Ikävä! Älä jätä viestiin vastaamatta. Haluan, että lohdutat. Sano vaikka, että olen hullu. Tahdon vain viereesi.
Ei voi olla totta
Anonyymi-ap
221176
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Vastaukset 22
Vanhimmat
En kaipaa ketään.
Hyvä, ei kaipausta jaksakkaan.
Kuka näin palavasti kaipaa toista? Mikset tee asialle mitään? 🤨😌
Naiselta miehelle menee tuo ja viestin laitoin, että ikävä on. Loppu jää taas arvoitukseksi. En saa vastausta kuitenkaan, pelkkä hiljaisuus.
Onko varmasti oikea yhteystieto, kyllä vastata kuuluu.
Vastasi toki muuhun, mutta ei siihen, että sanoin ikävästä.
Täällä olen. ❤️ Ikävä on.
Me ollaan hulluja! 😝
Niin ollaan!! ikävä on sinua hulluseni❤️ehkä vielä joskus kirjoittelemme t. Ystäväsi🧔♂️
Ei se nainen mua ikävöisi enää 💕🍀🖤
Mistähän johtuisi
Dingdong https://youtu.be/sfsoTvIuHLE
https://youtu.be/XlFKtpghG3g
Miksi ette soita rakastetulle, kaivatulle? Mitä hittoa riivatte viestein? Soitamalla asia selviää heti,Myös se onko laittanut puhelin numerosi estoon!Samalla ymmärrät on viesti estot,kuin s-posti estot päällä.Tai Kokonaan Vaihtannut Numeroa Päästäkseen eron sinusta!
Ei ole näin, mutta taidan estää itseni häneltä.
Vaikeita asioita nämä. Voisi saada mutta estää itse itseänsä. No, inhimillistähän se on. Elämä jatkuu.
Mistä päättelet, että voisi saada? Haluaisin, mutta hänen mukaansa ongelma on vain tässä päässä ja vain minun ratkaistavissa. Eli en usko, että tuo nyt tarkoittaksi sitä, että saisin hänet. Siksi laitan itselleni estot kaikkiin medioihin, etten näe häntä. Samalla, hänelle kyllä.tulee esto, ettei hän löydä minua. Mutta tuskin se häntä kiinnostaa. Rakastan, mutta pakko tässä yrittää mennä asioissa eteenpäin.
Susta tiedä kuinka hullu sä olet ite olen hullu kyllä siinä mielin että olen koskaan vaivautunut töihin menemään helpompi pitää ittesä terveenä ilman töitä ja pysyy ne hyväksikäyttäjät loitolla kun ois työttömänä ja persaukisena mu si taas kun ei osaa kunnolla olla täysin jouten ni si sitä vähintäänkin keksii jotain millä sua muita ärsytettyä ja mitä enämpi sitä tyytyväisempi ihte olen
Tämä mies kaipaa hullun lailla ihanaa naista. On meitä siis muitakin.
Millä kirjaimella kaipaamasi nainen alkaa tai kerro hänen luonteestaan? 😊
Mä haluun Jaappaniin , Neeppaliin
Pprtugal
Aloittaja kaipaa miestä!
Tahtoisin, että hän edes kerran sanoisi välittävänsä, mistä minusta tuntuu. (Ap)
sydämeni on jäässä mitä tulee muihin. sinua kaipaan tiiän ettet ole palstalla(hyvä) mutta olet mahdollisesti suhteessa</3. harmittaa vtusti mitä sitä kieltämään. ei tunnu missään olla muiden heittopussinakaan. ajattelen vaan sua