Mitä ihmettä? Antti Holma ja riemukkaat mummot tv:ssä - Pannaan kahvit tippumaan ja nisua pöytään!

8

413

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Leivonta-ohjelma, saattaa kiinnostaa mikäli saa kivoja reseptejä.

    • Anonyymi

      Mikä ettei, Anttia on miellyttävä katsoa, ei oo tyrkky kuten jotkut

      • Anonyymi

        Oikein mukava ohjelma! Juuri tälläistä vähän erilaista koko perheen ohjelmaa on kaivattu. Putouksen kaltaiset huuto-ohjelmat riittää jo!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Oikein mukava ohjelma! Juuri tälläistä vähän erilaista koko perheen ohjelmaa on kaivattu. Putouksen kaltaiset huuto-ohjelmat riittää jo!

        Samaa mieltä! Melkoisia leipureita, leuat loksahti koristeluja katsellessa. Osaisinpa itsekin.


      • Anonyymi

        Antti on jees !


    • Anonyymi

      Kyllä. Katson positiivisia ohjelmia.

    • Anonyymi

      Tykkään leivonta ohjelmista. Siellä on sitten taitavaa väkeä. Mutta mikä ärsyttää tässä uudessa ohjelmassa on juontaja. Puhuu mielellään itsestää pienin vihjailuin ja hymyilee sitten viattomasti kuin: ’tiedänhän mä, et oon ihana, mut yritän pysyä nahoissani’.

      • Anonyymi

        Ymmärrän sen sarkasmilla höystetyksi huumoriksi ne juontajan jotkut jutut.
        Ohjelma on kiva! Mukavan leppoisa vaikkakin kilpailu.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      176
      10722
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      85
      10199
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      232
      5639
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      178
      4468
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      127
      2950
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      171
      2945
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      38
      1746
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      298
      1338
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      6
      1190
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1114
    Aihe