ja provoile takas? Oookko sä vetäny kukkaa? Onks ny nousut ja hyvät fiilarit? Tuleeks laskut ja vittuilu fiilingit vasta myöhemmin ? Huomenna aamulla??
Trolli! Miks sä et suutu mulle
Anonyymi-ap
2074
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Rakastan sua mies..
kukasta mitään laskuja tuu Urpo 😉😊
Paitsi varhaistunut Alzheimer edessä..
https://www.medicalnewstoday.com/articles/314407
no sehän se. mitä nopeemmin sitä parempi😅
No ei ainakaan tällaisella aloituksella mene hermot edes mielensäpahoittajalta. Kannattaa vähän yrittää, jos haluat paluupostissa sähinää ja kipinöitä...
Olen tiennyt trollien olevan epävakaita henkilöitä mutta tämä trollin aloitus on kyllä kaiken huippu kun kirjoittaa itselleen. :D
Kyllä sä reesu sen tiedät mies olevan joka kirjoittaa itselleen eikö nii😉
Tiedät juu ad homineminkin.
Minä en oo trolli, joten ei koske minua.
Minä olen nyt toissapäiväisestä ollut vaan pelkästään hyvällä päällä.:D
Kiitän luojaa tästä uudesta elämästä ja yritän nauttia ja olla kaikille hyvä joka tulee kyllä ihan luonnostaan. <3
Viime päivinä olen lisäksi saanut niin paljon positiivista palautetta, että voin vain olla tyytyväinen senkin puolesta.
Olen ollut tekemisissä vain ihanien ihmisten kanssa ja nauttinut.
Hyvään elämään ei muuta tarvita. :)
Hihhuli! Vain hihhuli uskoo luojaan.
Jos joku on poltellu ruusun nuppuja, niin ei oo millänsäkkää. Höpöheinää poltelleet hihittelee sulle sohvien nurkassa. Eikä hymy hyydy ees huomen aamulla, ku lukee viestisi.
ihan milloin vaan, vittuilen sut jokeen poikittain!
Kyllä se näyttää aamulla heräävän kova draivi päällä. Kannattaa kuitenkin vähentää pössyttelyä. On kuitenkin riskit siinäkin. En ole kokeillut, mutta nähnyt kun ihmiset menee siitä tiloihin ja alkaa vanhat asiat pyörimään mielessä.
Kukka ei lisää draivia. Jäikö huumaus-aine tunnit lähiskoulus käymättä? Puppillitkaan ei välttis kerro mitä on vetäny, saattaa ollaa pistävät tai laajat muustakin syystä.
T: Yliopistosairaalan proffien kans istunu samoilla luennoilla.
En tunne alan slangia. Tunnistan hajun ja silmien pupillien laajenemisen. Ottakaa ihmiset viinaa, jos siltä tuntuu. Älkää leikkikö niiden aineiden kanssa.
Viina on vaaraksi liikenteessä, ei ole viisasten juomaa.
Eikö muka pöllyssä ajaminen ole vaarallista? Sinähän sen tiedät...
Pössyttelijät ajelee fillarilla, dösällä, spåralla yms.. pöllyissä ku ovat. Maalla yleensä osaavat liimautua sohvalle yöksi. Joitakin poikkeuksia tietysti aina löytyy. En ota, kun ajan aina, arkena ja sunnuntaina.
Mistä tunnet sä anonyymin? Mistä tiedät onko oikea hän? Laulaja Arja Havakkaa muunneltuna.
Sä oot mies believereines kyllä surullinen kombo…