Tervehdimne ihmiskuntaa

Luottakaa Putinin ja Trumpin projektiin.

Putinin kärsii tappion ja Trumpia ei valita, mutta tämä on vain taktinen liike, jotta cabal tulee esiin.


Galaksin johtoryhmä
5249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ketä te olette ja mistä? Milloin Putin kaatuu?

Äänestä
  • Ensi tiistaina. Hän liukastuu ja rojahtaa peffalleen.

    Äänestä

  • 🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

    🔞 ­N­­­y­­m­­­f­­o­m­a­­­a­­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17752522f

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞

    Äänestä

Hehheh...

Äänestä

Piilokorot pettää?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Luottakaa Putinin ja Trumpin projektiin.

Putinin kärsii tappion ja Trumpia ei valita, mutta tämä on vain taktinen liike, jotta cabal tulee esiin.


Galaksin johtoryhmä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu