Jätkä silleen, että jos me ollaan joskus " me" vähintään 3 kertaa viet mut etelään niinkun muidenkin miehet!
Se on sitten ikävä
Anonyymi-ap
3765
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Tai jos sinä viet sen miehen? Suomessa kun eletään ja tasa-arvoon ollaan totuttu jo lapsesta pitäen.
Vievätkö muiden miehet tosiaan sinua etelään 3 krt vuodessa?
Aika pitkään sait scrollata että keksit mihin väliin provoilla provomiehelle kaskusi mietitkö eilisestä asti jo?
Selvä! Lupaan vien sut Hankoon, Viroon ja Latviaan, ehkä jopa Liettuaankin kun viinaa haetaan pakulla. Pääset auttaa roudaamisessa.
Onko Hangossa jokin pleissi mistä tullin pitäis tietää? Terveisin yktukipylväs
Ei ole ainakaan mun tietooni, mut "Etelää" Hanko on. ;D
Ätmi lähtee Venäjälle niin näkee mitä ätmeille käy siellä päin
Tervemenoa itään andrei
Sinut ätmin vois vaikka kyyditäkin. Kyyditykset käyntiin vaan.
Suomessa on nollatoleranssi ryssän kätyri ätminkäisille, kukaan ei pidä teistä. Ei ole koskaan pitänyt. Eikä tule pitämään. Loiset ulos maasta!
Sano Kimi vaan. Tervemenoa Siperiaan se opettaa
Ei väliä, Suomen vihollinen joka tapauksessa. Kansalaisuus vekka ja karkoitus rajan taa. Nettisodit trollaamalla suomalaisia vastaan. Lakialoitetta näitä ryssän kätyreitä vastaan täytyy saada että loppuu verkkosotansa Suomen rajojen puolella.
Idi nahuikohan ne kun vuoden ovat jo nysvänneet Ukrainassakin?
Igoria ei kiinnosta Ukraina vaan ätmit mitäs siihen sanot mal'chik-gey
Mene homoätmi gay-palstalle lätisemään kaltaisiesi kanssa ja jätä heterot rauhaan.
Ätmiä tarkoitinkin ja ilman paluulippua, kiitos. Terveisin Laila Larha
On heitä parikin, viekää bode och! Miehiä taitaa olla molemmat, teoista päätellen!
Tänää poijaat saa miestä se o kuulkaas kovvoo hommoo se
Ei kuule tiedä yhtään miten hyvin noita rupureikä-ätmejä gay-palstoilla onnistaa. Menkööt ryssän gay-saitille jos ei muuten irtoa. Lycka till! 😉 😂
Olen rupureikä tahtoosin vain maistaa porkkanaasi
Et sitten homo saanut edes gay-palstalta. 😂
Oletko kaapissa? Tulla pois ja sosat' yaytso finskiy mal'chik
Ne on ne kaappihomput jotka aina agressiivisemmin suhtautuu toisiin homppuihin. Sivuhuomio ja muuten laissa rangaistavaa seksuaalisen suuntautumisen perusteella haukkua
Homoille jotka eikä usko kun sanotaan, pitää näpäyttää että tajuavat lopettaa ahdistelun. On lainvastaista ahdistella ja sitähän tuo jo on jos joku. Että älä mulle tommosesta mussuta.
Hyvinkäältä vien sinut Espooseen.
Vaikka joka aamu vien :) Kymmenen vai viisi metriä rakas haluat eteläänpäin portailta?
En mene mihinkään. Tiedoksi naiselle.
Kyllä menet!
Kai me nyt joskus voidaan johonkin mennä? Mutta ei sillä ole merkitystä missä ollaan ja mitä tehdään, kunhan vain saisin olla sun kanssa.
Matkustamisella ei ole mitään lisättävää sinuun nainen. Minun iloni on siinä jos saan sinua rakastaa, en kaipaa mitään muuta siihen lisäksi.
Escort työn etuja. Mutta ne muut miehethän on sun asiakkaita 😔
No ilmankos ukolta aina rahat loppu, kun kuskailee suhteen ulkopuolisia naisia etelän maille.
Eikö sulla homppelipoika käy yhtään ratasten päälle toi kaapissa oleilu
Miksi kukaan haluaa etelään? Matutkin haluaa tänne pimeään ja kylmään maahan!
Trolololo lol..
Tuleeko kova kiire?
Palaa takas lähiöön haaveilemaan ruusu.