MISTÄ SAAN AMFETAMIINIA?

Oon parhaani yrittäny ettiessä mistä sais amfee Kajaanissa mutta ei millään. Jos täältä sais (yksityiskohdallista) tietoa

Ja tuskin teidän persettä kutittaa että käytänkö vai en, jos löytyy vastauksia kysymykseen niin vastaus siihen riittää:)
3292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ihan kamalaa että et ole löytänyt huumeita.Ihan järkyttävää kun et saa.

Äänestä
  • Aloittaja

    Näinpä

    Äänestä

  • Hummerimafia kirjoitti:

    Näinpä

    Älä anna periksi. Tsemppiä huumeiden saamiseen. Itse en niitä tarvitse.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Hummerimafia kirjoitti:

Oon parhaani yrittäny ettiessä mistä sais amfee Kajaanissa mutta ei millään. Jos täältä sais (yksityiskohdallista) tietoa

Ja tuskin teidän persettä kutittaa että käytänkö vai en, jos löytyy vastauksia kysymykseen niin vastaus siihen riittää:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu