Jollekin muulle

Voi tuoda kisapuiston ruokapalvelu ruokaa mutta mun äidille ei tuo eio ikinä tuonut.
Sitä paitsi tunnen omistajan 1980 luvulta asti
Että lopetahan perättömän paskan levitys ihan alkuunsa
2103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikä käy minkään kotihoitoyrityksenkään mikään hoitajakaan että senkin perättömän paskan levittämisen voit lopettaa

Äänestä
  • Valehtelet, peität touhujas, äitis ruoka kyllä keleppaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Voi tuoda kisapuiston ruokapalvelu ruokaa mutta mun äidille ei tuo eio ikinä tuonut.
Sitä paitsi tunnen omistajan 1980 luvulta asti
Että lopetahan perättömän paskan levitys ihan alkuunsa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu