Sairasta

NormaaliHetero

Aivan sairas palsta! Täällä vain nussitaan siskoja siskopuolia ja sukulaisia sekä alaikäisiä lapsia. Kukaan ei kerro täällä oikeita ja aitoja ensimäisiä kertoja.

Pervoa. Ja valvoja vain lukee ja runkkaa kun isä nai pikkuvauvaa. No, meneehän se neitsyys niinkin.

12

17832

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kyllästynyt tuollaiseen val...

      Jokainen valitsee mitä lukee. Älä ihmeessä lue näitä juttua, sillä kukaan ei pakota lukemaan sinua. Lopeta tuollainen lässytys ja keskity omiin asioihisi. Eli toisin sanoen pidä se turpa kiinni ja pysy poissa täältä!!!

      • KaikkiTietävä

        Oho, meni hermot aika pahasti? Käytätkö nappeja?

        Täällä tosiaankin pitöisi olla palsta "Sairasta pornoa", "Sukurutsausta" tai "Lapsipornoa". Eihän tämän palstan nimi kuvaa ollenkaan juttuja mitä täällä on on, sopisivat peremmin vaikka Kinkyihin, tosin sielläkin on terveempää seksiä.


    • Pervo Pirjo

      Musta on ainaski ihanaa lukee näitä jutskia, joskus on pakko aina runkata välillä kun jutut on niin ihanii. Kiitos kaikille kirjoittajille.

      • JormaSuuri

        Pirjolla on pieni kalu. Hyi.


    • Lukijan ääni

      Mene sitten pois jos ei paikka miellytä.

      • Jorma von Suuri

        En tietenkään mene! Menkää te. Hoitoon..??


      • Lukijan ääni
        Jorma von Suuri kirjoitti:

        En tietenkään mene! Menkää te. Hoitoon..??

        me oltiin täällä ennen sua ja mennään kertomaan sun äidille kohta, että sä kiusaat meitä ja häiritset meidän keskittymistä sairaisiin juttuihin.


    • Zuperi

      Mutta tämä onkin novellipalsta...

      • von Jorma

        On on, mutta aiheet on jaeteltu! Missä lapsiporno ja sukurutsaus?? En löydä en... joten ehkei sellaisia pitäisi ollakaan...


      • Filosofisti
        von Jorma kirjoitti:

        On on, mutta aiheet on jaeteltu! Missä lapsiporno ja sukurutsaus?? En löydä en... joten ehkei sellaisia pitäisi ollakaan...

        Ja tuossa perustelussa oli järkeä missä?

        Eiköhän kinky novelleihin kuulu tuollaiset tarinat, koska ne kuitenkin sen verran kinkyjä ovat? Mutta tuo, että pitäisi olla erikseen palstat joka novellityypille, niin tänne saisi luoda miljoona erilaista paikkaa mihin novelleja saisi kirjoittaa.

        Sitäpaitsi suomalaiset jaksavat toitottaa kuinka vapaa ja ihana maa meillä on, mutta silti täällä on pahempi sensuuri ja isovelivalvoo systeemi kuin missään muussa maailman sivustossa. Ei taida mennä oikein päättäjille ja joillekin kansalaisille takaraivoon sellainen perustuslakiimme kuuluva osa kuin sananvapaus? Ja joskus oikein säälittää lukea joidenkin typeryyksien vastauksia jotka haukkuvat kirjoittajan niinkuin se kirjoittaja olisi kokenut ne samat tapahtumat itse! Taitaa hieman joillakin suomalaisilla olla tuossa sivistyksessä ja elämänkokemuksessa hakemista, hemmetin juntit.

        Lapsiporno kuitenkin asia erikseen, sitä en hyväksy edes kirjoitetussa muodossa, mutta se ei tarkoita sitä etteikö joku siitä saisi kirjoittaa. Itse henkilökohtaisesti kuitenkin jätän lukematta sellaiset tekstit.

        Yleisesti kuitenkin, mikään asia ei saisi olla sellainen että siitä ei saa käydä keskusteluja, joko keskustelemalla tai kirjoittamalla esimerkiksi novelleja. Jos sille tielle lähdetään että jostakin saa ja jostakin ei saa kirjoittaa, niin se on erittäin huono tie kulkea. Enpä tarkalleen muista, mutta onkohan joku joskus sanonut niin että kansan sivistystä mitataan sillä kuinka vapaa se on. Ja sananvapaus on noista vapauksista ensimmäinen ja tärkein.


    • Luki-luki

      Menkääs otsikon osoitteeseen ja lukekaa sieltä novelleja.
      Ei tule kukaan puunenä viisastelemaan!
      Siellä on tarinoita joka makuun, eikä puunenien tarvii mennä niitä kaikkia lukemaan!

    • Ykä

      se täs just on niin ihanaa..saa painaa siskoa joka ilta....

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      55
      3763
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      32
      2179
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      40
      2074
    4. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      17
      1721
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      1542
    6. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      25
      1482
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      79
      1443
    8. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      138
      1172
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      22
      1133
    10. Miehelle...

      Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät
      Ikävä
      90
      1115
    Aihe