Omakohtainen kokemus on, että eivät kerro tarvittavia tietoja, ovat hitaita eikä huolto toimi. Jättivät mm. kertomatta, että vessassa on sähköpatteri muuten keskuslämmitteisessä talossa.
EA:n sivuilla kerrotaan mitä kaikkea muuttajan pitäisi tehdä ja että asunto tarkastetaan. Eipä ole kauheasti tarkastettu, kun ikkunat ovat olleet pesemättä varmaan vuosia, samoin ilmanvaihtoventtiili vessassa. Kaapit ovat kauheat ja ovista puuttuu saranoita. Uunia ja peltejä ei oltu pesty. Ja niin edelleen.
Kokemuksia Espoon Asunnoista?
Anonyymi-ap
1
480
Luetuimmat keskustelut
- 901348
- 45717
- 20659
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48630- 53608
- 47591
- 77588
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132568Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan190541- 46535