Kunhan uusi translaki astuu voimaan (vai astuiko jo?), niin nythän niiden, jotka ovat halukkaita raiskaamaan, kannattaa toimia näin:
1. Raiskaa vaikkapa 50 biologisessa mielessä naista (sillä ei ole väliä, kokeeko osa heistä itsensä mieheksi, eli kutsuvat itseään transmiehiksi, vai ovatko ihan cis -naisia).
2. Käynnistä juridinen sukupuolenkorjausprosessi. Uuden translain ansiosta oma ilmoitus riittää, joten lääkärinlausuntoja, sterilointia jne. ei enää tarvita.
3. Jatka elämääsi kaikessa rauhassa. Jos sattuu käymään niin, että poliisi pidättää raiskauksesta epäiltynä ja jos joudut vankilaan, niin juridisesti naisena voit vaatia pääsyä naisvankilaan. Sinne päästyäsi voit jatkaa raiskaamista, ja mikä omalta kannaltasi parasta - potentiaaliset raiskauksen uhrit eivät voi paeta, koska ovat itsekin suorittamassa vapausrangaistustaan naisvankilassa.
Pieni vinkki: Vaikka vartijan raiskaaminen kuinka houkuttelisi, pidä pää kylmänä ja jätä tämä tekemättä - vankeja voit sensijaan raiskata ihan rauhassa.
Miksikö? No mieti: vartija on vankiin nähden siinä asemassa, että jos teet sen virheen, että raiskaat vartijan, sama tai solidaarisuudesta toinen vartija voi kostaa - ja vankina sinulla ei ole keinoa paeta (ei vankilasta eikä kostoa).
raiskaajan näkökulmasta ihana translaki, eikö ?
Translaki - lahja raiskaajille !
3
526
Vastaukset
- Anonyymi
Ja tässä esimerkkitapaus ulkomailta (englanninkielinen):
https://www.bbc.com/news/uk-scotland-64444530 - Anonyymi
Nimenomaan nyt kun nainen voi ilmoittaut mieheksi ja mies naiseksi niin esiintyy varmaan naisten saunavuoroilla ja naisten pukuhuoneissa häirintää. Miehet naisiksi ilmoittautuneina eivät häpeile tulemista naisten saunaan vaan entäs naiset jotka on ptofiloituneet miehiks. Uskaltaako Gustafsson mennä uimahallissa miesten saunaan ilman uimapukua tai Aalto. Tai Sofi naisten puolelle saunaan ilman rihman kiertämää Miehille helppo mutta naisille mahdoton. Jos olisin rohjea niin voisin ihan heterona kokeilla mennä uimahallissa miesten saunaan. Olihan höyrysaunakin yhteistä alkuun mut jotkut sitten vaati että pitää erotta seinällä naiset ja miehet. Olihan siellä kaikenlaita mutta se sujui. Nyt un noita Lähi-itäläisiä on myös uimahalleissa parveilemassa ihan naisia tiiraillakseen, mutta tuskin he uskaltavat homoiksi ilmoittautua kun koraani käskee homot tappaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986138KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495607Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522649Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042066Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071768- 1241717
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191613Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään33998