https://www.is.fi/autot/art-2000009412826.html
miksi vwskodaseataudi on niin kallis ylläpitää?
Koska VW tekee auton joka toimii ja kestää pitkään? tässä on malli
5
236
Vastaukset
- Anonyymi
VW:llä on aina ollut hyviä ja kestäviä autoja. Sillä ajetaan kuitenkin 40-50% enemmän kuin esim. Toyotalla ennen paalausta.
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17758812u
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Hauska poika. Nuo valmistajan maksetut etelän reissut ja esittelyt saa aina hyvät kirjoitukset, sillä ne kopioidaan käytännössä aina valmistajan mainosteksteistä.
Mutta saathan sinä Toyotan omapoika iloita seuraavaan testiin ja vertailuun asti. - Anonyymi
Mälägässä käytetään kameleita, ne kestää lämpöä paremmin!🌞🐫🌞
- Anonyymi
vw vihaa suomessa ja usassa
saastekohu jyllää
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 923528
Nainen olet minun
Olen ominut sinut itselleni, täysin itsekkäistä syistä. Haluan rakastella sinua nainen, toivottavasti sinäkin minua. Oli442897Sille ei voi enää mitään
Miten kaikki meni aiemmin. Oon aivan lukossa 🔒 Tuskin uskallat enää mitää tehdä. Ehkä pitää luovuttaa vaan.742386- 612328
Harmi jos ei enään nähdä
Ehkä se on parempi näin kuitenkin. Ehkä jotain uutta löytyy. Uskon ja toivon että olet onnellinen. Sinussa on kaikki512281Miten suhtauisitte jos kaivattunne sanoisi, ettei hänestä ole seurusteluun
mutta seksi, hellyys ja yhdessäolo kelpaa kyllä??1162256Kunpa minä tietäisin
Olisipa minulla tietoa, siitä oletko sinä nainen kiinnostunut minusta, miehestä joka tätäkirjoittaa, vai olenko minä aiv212143Vau miten upea nainen!
Näytit todella tyrmäävältä. 🤩😍 En meinannut saada katsettani irti sinusta.202107- 1152045
- 621974