KoneManne alias Ari rakentaa ja rassaa ja nyt viimeisin RaksaManne ,kerran viikkoon vaihtuu nimi tuputus kanavalle ? Onkohan jääny terapiat väliin käymättä ?
Ja taas vaihtu
68
1827
Vastaukset
- Anonyymi
sitä vesipäätä närästää, kun väki seuraa vaan ladyn alapään karvoitusta ja odottaa siltä jumppavideoita kireässä uimapuvussa...
- Anonyymi
Koneman, Arskan tehas, Raplooja, Ari rakentaa, Raksaman... Onhan näitä. Sisältö sama, suosio sama.
- Anonyymi
Näyttäs melko vaatimaton suosio romahtavan.
- Anonyymi
Onko Arska tehtaalla?
- Anonyymi
Unohdit ahras terska.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Unohdit ahras terska.
Siinä se on jalkojen välissä
- Anonyymi
Eihän nimi miestä pahenna jos ei mies nimeä. Mitenkähän on tässä tapauksessa?
Kysyä sopii jos uskaltaa käräjien pelossa .
- Anonyymi
Ihana Lady sai kunnon auton.
- Anonyymi
Toivottavasti Ladyn autosta ei hajoa loota. Saattaa käydä kalliiksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toivottavasti Ladyn autosta ei hajoa loota. Saattaa käydä kalliiksi.
Korjaaja korjaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Korjaaja korjaa.
Jooooooooo
- Anonyymi
Juu jumppavideoo odotellessa
- Anonyymi
Ei tule mitään jumppa videota
- Anonyymi
Arska kuntosalilla.
- Anonyymi
Niin no siellä
- Anonyymi
Vespää sönköttää naama punaisena samaa tuubaa vuodesta toiseen...
- Anonyymi
Eipä eroa sinusta mitenkään samaa sökkäät tänne.
- Anonyymi
Mehtäapina 6 ft under.
- Anonyymi
Koneman nimi takaisin vaatii katsojat
- Anonyymi
ei se tartte muuta kuin luu 5 naamaansa !!
- Anonyymi
Puhutko itsestäsi?
- Anonyymi
Arskaman on kova luu.
- Anonyymi
kotona vötkyilevä vätys se on. akkakin lähtee aina leipomolle karkuun huonopalkkaisiin töihin, että ei tarvitse kotona koko päivää sitä vötkyilevää vätystä katsella.
- Anonyymi
Mitä sinulle kuuluu sinne vuokra-asuntoihin? Onko pattereissa lämpöä?
- Anonyymi
😠😠😠😠😠😠😠☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️
- Anonyymi
Lumen siirtelyä päivästä toiseen,torstaina pultti ja mutteri Ikh:lta. Perjantaina JAMEKSELLA savottatien polkemista,pituus 50m
- Anonyymi
Sitähän me tykätään seurata.
- Anonyymi
Ehkä
- Anonyymi
ei seurata...
- Anonyymi
Atarues ie
- Anonyymi
Monipuolisia videoita.
- Anonyymi
Kyllä
- Anonyymi
Nyt uhkailee videoidensa seuraajia käräjillä.
Onko uhkailu yritys tienata rahaa ja vaientaa ihmiset jotka ovat erimieltä uhkailijan Youtubeen tuottamasta pään sisällöstä?
Ainakin syytöksillään ja toimillaan aiheuttaa ahdistusta laillisille keskustelusivustoille kirjoittaville yksityisille ihmisille.
Sanat eivät satuta mutta onko ihmisten uhkailu edes laillista?- Anonyymi
Katselukertoja kalastelee.
- Anonyymi
Jos olet erimieltä konemannin toimista niin banniin joudut, tahikka äkäisiä vastauksia vastineeksi tulee. Tämä kanava muuten voisi olla mehtätontun kanavan veroinen, jos tupettaja osaisi käyttäytyä korrektimmin. Nyt tällä räyhäämisellä saanut vihamiehiä ympärilleen, jotka siirtyneet kommentoimaan muille palstoille,omaa syytään nämä negattiviset kommentit somessa.
- Anonyymi
Yrittää lisätä tuupitienestejä kun on niin helevetin kateellinen metsamanille sen menestyksestä. Metsamani kuittaa kullan ja kunnian kosulan konemiesten nenän eesstä.
- Anonyymi
Näin on,mutta vielä pelissä mukana.
- Anonyymi
Oletettu rikosilmotus nosti mukavasti katsomislukuja. Mitähän keksii seuraavaksi?
- Anonyymi
No johan tuo on näkyvissä..Taina sitä, Taina tätä ym. Katsojat on lisiny kummasti !!!
- Anonyymi
Hyvä nosto oli.
- Anonyymi
Maalaistollo munasi itsensä. Poliisien kahvihuoneessa nauru raikuu ensi kesään asti...
- Anonyymi
Niin sulla varsinkin
- Anonyymi
Poliisitkin ihmettelee, että mistä noita tolloja riittää...
- Anonyymi
Toivottavasti ei kovin ylpisty suosiosta.
- Anonyymi
Omia tekemisiään kuvaavat, itseään kehuvat ja yrittävät hyötyä lataamalla yhtenään videoitaan Youtubeen kehuttaviksi ja kiiteltäviksi.
"Kiitos hyvistä videoista, jatka samaan malliin" viestejä haluavat lukea.
Miksi eivät halua jakaa menestystään kotikylän ihmisille, kyllä meitä seuraajia kiinnostaa miten P-kylän kateellinen eliitti elää ja mitä touhuaa.
Eikö nyt menestyksen huipulla olisi aika jo haudata sotakirveet ja tehdä omasta P-kylästä menestystarina josta kaikki kyläläiset hyötyisivät.
Vierailulla eliitin pihassa kuulumisia kysymässä saattaisi olla uuden ajan alku kaikille P-kyläläisille. - Anonyymi
Ei ole mukavaa lukea kommentti kentältä vielä tänäänkin:
"Aena tiällä on katteellisia ollu ja on vieläkii." - Anonyymi
Ei ne lopu jos joku pärjää.
- Anonyymi
Eliitti pärjää Kosulassa ja on pärjännyt aina. Arvoton roskaväki nyt yrittää tubettamalla saada työnnettyä päätään per$ereiä$tä ylös valoon...
- Anonyymi
Massit nauttii kun köyhät spurgut ragee.
- Anonyymi
Painetaan vaan sarkanuttu ja £änki$ääri takaisin sinne peräreikään, mistä yrittävät nousta ihmisten ilmoille.
- Anonyymi
Kosulan Eliitti nauraa tubettajille, kun yrittävät nousta peräreiästä ylös...
- Anonyymi
Massieliittinauraa spurguille vieläkin.
- Anonyymi
Vieläkö Rovaniemen Marttoja tulee bussilla katsomaan resuisissa vaatteissa olevaa onanistia ja länkisääristä hölmöä. Nauravat kotimatkalla, että täältä Savosta ne hullut vasta löytyikin.
- Anonyymi
Suosio kiirii.
- Anonyymi
sana leviää, että hu££ujenhuoneen avohoito-osasto on perustettu Kosulaan...
- Anonyymi
Vesieristysvideokin oli opettavainen.
- Anonyymi
Tekikö vesipää omaan vesipäähänsä vesieristyksen?
- Anonyymi
nesteen vaihdon teki... ku$et pois ja mätää visvaa tilalle...
- Anonyymi
Kyllä hölömöytensä näytti kun Hondan vaihdekepin katkaisin O/D
Ammattimiehen mielestä se on luistoneston katkaisin.
Ei oo varmaan kuullut ylivaihteesta koskaan mitään.
Konemän mielestään. Huteralla pohjalla on vehkeitten korjaus- Anonyymi
Erittäin hyvin artikuloitu. 🤣🤣🤣😂😂😂
- Anonyymi
Kaheleja molemmat Metsa ukko ja Mehta Ari
- Anonyymi
Suosikeilla on monta tykkääjää.
- Anonyymi
KM on nyt Raplooja.
- Anonyymi
Toinen roikottaa kieltään ulkona ja toinen vaihtaa nimmee vähä väliä. Hulluja molemmat
- Anonyymi
Ehkä vähemän hulluja kuten sinä
- Anonyymi
RAPlooja, Metsä Kanava, KoneMan (original). Hyviä kanavia kaikki.
- Anonyymi
Forest fiinn
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1748483KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4537657Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763890Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521633726Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183074Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään552865Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv442081- 1262076
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231903Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211841