Miksi päällikkövirkaan valittiin

kaupungille henkilö , joka ei omaa firmasnsakaan saa kuin velkasaneeraukseen?

Nyt kyllä hyvävelijörjestelmä haiskahtaa pahasti aamun K- P lukiessa.
51084
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kai nyt edes päällikkövirkaan kuuluis olls paremmat näytöt!

Äänestä
  • Kuuluis kuuluis, mutta mafiasta kun kyse, niin normaalit määritelmät ei heillä päde.

    Äänestä

Mikä korruptio…

Äänestä

Kuka sen pellen valitsi? Täysin tollo valinta. Vitsi koko heppu. -Babyface Rules Nivala-city

Äänestä

aika paha kyllä, oikeesti... tämäkö se on tyyli asioitten jamassa täällä nykyään? piiripienikö se pyörii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kaupungille henkilö , joka ei omaa firmasnsakaan saa kuin velkasaneeraukseen?

Nyt kyllä hyvävelijörjestelmä haiskahtaa pahasti aamun K- P lukiessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu