Miksi sinun on hirveän vaikea antaa minun olla onnellinen? Kaiken jälkeen kun en keltään mitään muuta vie kuin itseni ja minulle kuuluvat, miksi en saa minä elää ja nauttia ihan omana itsenä? Mikä siinä on että en saa etsiä miestä joka haluaa samaa kuin minä?
Saanko kysyä mikä sinun ongelma on?
17
115
Vastaukset
- Anonyymi
Outoja kysymyksiä täällä
- Anonyymi
Niinpä on, pitää saada hyötyä ja oma tahto läpi. Nyt kääntyi toisin päin. Nyt ruvetaan repimään takaisin ja tekemään samaa paskaa.
- Anonyymi
Perusprovoja mies pistellyt hönöille äimisteltäväksi, minusta on yksiselitteisesti kulttuurisesti naisvihamielistä olettaa kaiken kyselyn ym kirjoittelun olevan totta jos ns naisoletettu kirjoittaa ilmoitusluontoista asiaa🥱
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niinpä on, pitää saada hyötyä ja oma tahto läpi. Nyt kääntyi toisin päin. Nyt ruvetaan repimään takaisin ja tekemään samaa paskaa.
Johtaja puhuu itsestään! Sairas ihminen!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Johtaja puhuu itsestään! Sairas ihminen!
Vaikutat olevan jotenkin poissa tolaltasi, ehkä kannattaisi hieman rauhoittua
- Anonyymi
Ongelmani on ylenpalttinen varallisuus.
- Anonyymi
Mä voin helpottaa tuskaasi, 24tonnia ulosotossa. Ei yrittäjyys kannattanu. Maksakko sen pois?
- Anonyymi
Hyvä kysymys. En tosin usko, että kukaan muu on esteenä kuin minä itse.
- Anonyymi
Sinulla on ongelma omassa päässä.
- Anonyymi
Ongelma kun kosket varattuihin ja vehtaat ja viestit lisäksi itsekäs pask a olet sitä juuri
- Anonyymi
Niin, aika henkisesti köyhää kyllä yrittää päästä jonkun abstaktin yksilön yläpuolelle kertomalla ”hänelle” päivänselviä asioita kun vastaa ja jankuttaa miehen trollauksiin päivä toisensa perään ja on se myös jotenkin ns tylsämielistä syvemmälläkin tasolla
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ongelma kun kosket varattuihin ja vehtaat ja viestit lisäksi itsekäs pask a olet sitä juuri
Häh, minä en ole koskenut ketään varattua. Tuuleen huutelee!
- Anonyymi
Sinulle kuuluvat?
Ei mulla mitään ongelmaa ole ikävä vain punapaitaista naista❤🌌
- Anonyymi
Kokkolan mies 38 viittaa tuuraajaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat1047810Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4186964SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1685228Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1014152Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal954066Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en734052Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr103792Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03490Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil132340Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema161919