Muistan aina kun sä olit laittanut

Anonyymi-ap

Sellaiset isot aurinkolasit ja hiukset ponnarille. Näytit niin hyvältä. Mietin että laitoitko itsesi niin kauniiksi vain mun takia? Olit kyllä todella beibe niissä tamineissa. Oltiin siellä kolmistaan, minä ja yksi toinen mies, ja sinä. No sä olit mulle loukkaantunut siinä vaiheessa jo jostain, ja kun meinasin sut pyytää sua treffeille tai jotain, niin kun avasin suuni, niin sä sanoit vaan että hei, nyt mun pitää mennä, ja lähdit sinne bussipysäkille tien toiselle puolelle. Näin ilmeestäsi, miten nautit kun sait näpäyttää mua. Mutta nämä sun tempaukset oli sellaisia naisellisia oikkuja, että ne toisaalta vähän huvitti, mutta sitäkin enemmän ihmetytti. Mulle tuli niistä todella outo olo, vieläkin tulee kun ajattelen niitä. Muistan miten nukuin huonosti ennen kuin nähtiin siellä sinä päivänä, ja meidän piti tehdä sille laitokselle se juttu. Olin nukkunut vain viisi tuntia, jos edes sitä, kun tiesin että nähdään, ja tilanne oli jotenkin tosi pahasti solmussa. En oikeastaan tiennyt yhtään missä mennään. Ajattelin vaan että nyt täytyy pysyä skarppina. Oli kylmä kevätaamu, aurinkoinen päivä. Vai oliko se syksyä? No joka tapauksessa hytisin hieman kylmyyden vuoksi ja siksi kun sieluakin palelsi. Siellä teollisuusalueella. Odotettiin sua ja sitten sä tulit tyrmäävän näköisenä sinne. Ajattelin että wau, se teki sen mun takia. On se kyllä käsittämätön nainen. Näin susta, ettet ollut paljon nukkunut itsekään. Olit jotenkin kipakka ja valvoneen näköinen. Ja kuuma. Mulle tulee tosi outo fiilis vieläkin kun mä muistelen sitä päivää, ja niitä aikoja juuri silloin. Mitähän se kaikki oikein oli, osaatko yhtään selventää?

12

73

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ööömmm kuulostaa pääsi tuottamille tarinoille? :)

      • Anonyymi

        Ihan oikeasti tapahtunut juttu.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ihan oikeasti tapahtunut juttu.

        Sittenpä siihen ei kuulu ainakaan kukaan s nainen :)


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Sittenpä siihen ei kuulu ainakaan kukaan s nainen :)

        Joo, ei ole s-naiselle.


      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        🔞 ­N­y­­m­­­f­­o­­­m­a­a­­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17764824o

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Aivosumua, luulotautia ja kullattuja muistoja.

      • Anonyymi

        Onko niin? Tunnistatko tilanteen ?


    • Anonyymi

      No en kyllä mutta ehkä mussa jotain mummon kylmyyttä siinä kuvassa ehkä olikin . Sitten. ?

      • Anonyymi

        Mitä et? Ja mikä mummo? Ei tämä kyllä mikään mummo ollut silloin, eikä ole vieläkään. 🤩


    • Anonyymi

      Kuilun partaalla olemukseen tulee varmaan ihan sellaista välinpitämättömyyden tuomaa vetoavaa huolettomuutta, sitä alkaa pikkuhiljaa näyttää siltä kuin olisi valmis mihin vaan. Vaikka todellisuudessa siinä enemmänkin oikeastaan vetäytyy. Nuo lasit olivat peittämään ristiriitaisia tunteitani ja hiukset taas kiinni ihan hoitamattomuuttaan. Teit tosiaan elämästäni aika vaikeaa kun kaikki isolla työllä kokoon kasattu elämässäni tuntui menettävän hohtoaan rinnallasi. Ja laitoit kuitenkin odottamaan. Ja siihen vielä nuo yhteisprojektit jotka tuntuivat loputtomalta näytön paikalta? Se oli tosiaan raskasta aikaa. Sitä ei niin toivokaan enää kun menettää hermonsa. Vapauteen palaaminenkin alkoi toisaalta houkuttaa. Ne olivat päivän kidutuksia nuo kaikki esitykset ja yön kidutukset sitten toisia, kun aavisteli miten menettäisi tuonkin vähän jaetun. Niin ja treffit, ajattelin että tuo vaihe olisi kohdallamme jo ohitettu, siihen kaikki oli liiankin todellista. Sen jälkeen siirryin sitten yhä enemmän vaeltamaan unettomien valtakuntaan, joten näkemisemme alkoivat käydä todella vähiin.

      • Anonyymi

        Olet hämmentävällä ja oudolla tavalla viisas. Miten pystyt analysoimaan tunteitasi ja olemistasi noin perusteellisesti? Tätä ihailen sinussa.


        Aloin epäillä ettei sulla mitään tunteita olekaan, tai että ne olivat lihallista laatua enemmän, mutta toisaalta jotenkin vaikutti, että jotain tunteita sulla kyllä taitaa olla, sittenkin. Nyt kun kirjoitan tässä, niin tuo sama tunnetila, joka mulla oli silloin, tulee nyt päälle, ja nyt pystyn jopa sanoittamaan sen. Tunsin siis epävarmuutta ja jonkinlaista pelkoa sen vuoksi, että sinun luontaisen viisautesi ja naiseutesi rinnalla mun keinot ja konstit eivät toimineet. Olin tottunut siihen että järkeni toimii, ja riittää eri tilanteissa. Nyt olinkin sitten tilanteessa, jossa oli kyvyilleni aivan liian iso haaste. Samalla tunsin väsymystä, koska meistä otettiin siellä aivan liikaa irti koko ajan.


        Muistan kerran, miten loman jälkeen palasin sinne ja näin sut ekaa kertaa pitkästä aikaa. Sulla oli todella rasittunut olemus ja sun ilme oli lievästi sanottuna mielenkiintoinen. Aika hurjat tunnetilat pyöri sisälläsi. Ja muistan miten ajattelin heti, että noin rasittanut olemus, ja niin kaunis siitäkin huolimatta. Ajattelin silloin että nyt tämä on mennyt pieleen. Ajattelin että luulet minusta jotain sellaista, millä ei ole mitään tekemistä todellisuuden kanssa . Tavallaan tunsin sotkeneeni asiat aivan perusteellisesti, vaikka ne sotkijat taisivat olla jotain ihan muita tyyppejä.


        Se mitä et lainkaan tiedä, koska en ikinä kertonut niistä asioista, oli se että läheisilläni oli haasteellista johtuen menetyksestä, joka meitä kohtasi. Minun oli oltava tukena. Tiesin että minusta juorutaan, ja sen vuoksi mietin aika tarkkaan mitä itsestäni kerron. Eli tuossa tilanteessa edes kaltaiseni luonnevikainen ihminen ei voi ruveta lihallisiin seikkailuihin. Tiedäthän, etten ole läheskään niin luonnevikainen, että niin tekisin. Tästä ehkä tuli sinulle tunne, että laitoin sinut odottamaan. Sinun olisi pitänyt odottaa vielä jonkin aikaa. Olin kyllä valmis suhteeseen kanssasi ihan aikuisten oikeasti.


    • Anonyymi

      Kyllä, on diippiä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      252
      17407
    2. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      180
      12368
    3. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      70
      6150
    4. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      21
      4985
    5. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      69
      4965
    6. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      44
      4101
    7. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      100
      3662
    8. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      35
      3659
    9. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      41
      3151
    10. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      146
      3119
    Aihe