Reolink ohjelmisto toimii puhelimessa, mutta tabletille asennettuna (Apple) reolink avautuu kokoruuduntilassa peittävään tekstinä, siis kuvana joka ei reagoi mitenkään muuten kuin sulkemalla se pois. Olen poistanut asennuksen ja asentanut uudelleen mutta sama tilanne.
Reolink kameran ohjelmisto
1
728
Vastaukset
- Anonyymi
On niitä ongelima iMac koneessakin. ennen edellistä päivitystä kameratasentuivatvaivatta mutta kahden viimeisen päivityksen jälkeen kameroita ei enää saa asennettua. Ennen päivityksiä olevat kamerat toimivat.
Toinen ongelma on että Reolink Go lakkasi toimimasta kun3 g verkko suljettiin.
kamera toimii täydellisesti mutta ja kytkeytyy palveluntarjoajan kentään, kättelee mutta ei pysty kommunikoimaan nettiyhteyden kanssa.
jokin pillkku on liikaa tai liian vähän. tapaus ei ole yksitäinen minulla on 4 kameraa joissa täsmälleen sama vika. Kamerat ovat olleet käytössä kaukana toisistaan, sama vika ei voi tulla 4 kameraan yhtä aikaa, lisäksi näitä on samoja ongelmia muillakin. kamera joka maksaa paneelin kanssa 300€ ei saisi olla tuommoinen että operaattorin toimet romuttaa hyvän laitteen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045291Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17910827Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369691Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858508Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03190Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282202- 321525
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261490